Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru İsmailağa lideri Mahmut Ustaosmanoğlu vefat etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesimmmm/adamimmm nerdesin ya 3 gunde bi cok farkli konular acar zevkle okurdum.Hatta gider arastirirdim.Seni Allah icin seviyorum

vallahi dostumm bu kelimelerin yüregime su serpti, sevilmek güzel bir duygu :love::love: Allah için bende seni seviyorum. Allah da bizi sevsin sevdiği amellerle rızıklandırsın. Bana bi ara özel olarak bir vakit namazından sonra ismen dua et, gerçekten makbul bir duaya ihtiyacım var...

Bende surekli elestircek bir sey bulurdum zihnimi zinde tutar bende bakardim
açıkçası o paylaşımları bende şahsen özledim.
Umarim arastirma, ön çalışma filan yapiyorsundur @Ahıskalı birader.

abla uluvv akidesiyle tenzih akidesinin aslında aynı şeyler olduğunu ispatlayacam, nasıl ama? Allah zamandan ve mekandan münezzehir sözünün manası ile Allah semada arşın üzerindedir sözünün manası aynıdır dicem, aynı resimdeki iki adamın ihtilafı gibi geliyor bana bu çatışma

29667

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
vallahi dostumm bu kelimelerin yüregime su serpti, sevilmek güzel bir duygu :love::love: Allah için bende seni seviyorum. Allah da bizi sevsin sevdiği amellerle rızıklandırsın. Bana bi ara özel olarak bir vakit namazından sonra ismen dua et, gerçekten makbul bir duaya ihtiyacım var...

abla uluvv akidesiyle tenzih akidesinin aslında aynı şeyler olduğunu ispatlayacam, nasıl ama? Allah zamandan ve mekandan münezzehir sözünün manası ile Allah semada arşın üzerindedir sözünün manası aynıdır dicem, aynı resimdeki iki adamın ihtilafı gibi geliyor bana bu çatışma

Ekli dosyayı görüntüle 29667

Ilk.yorumu ummet bilinci kardes atar kesin :D
Hadi en kisa zamanda bekliyoruz o vakit

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ekli dosyayı görüntüle 29667
Bizi kardes kilan Alemlerin Rabbine hamd olsun.Olur dua edeyim :)Ama sana dua ederken dua yansima yapacak banada siret edecek.Elimden geldigince guzel bi duada bulunacam :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

ahi bence gecmisi tam temizlemisminiz tekrar kontrol etmenizde fayda var, sizin yorumlari okurken bu cikarimi yapiyorum.

konu miadini doldurdugu ve farkli noktolara amaci disina ciktigindan dolayi kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt