Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İletileri veya konuyu kaydetme özelliği eklenebilir mi? Mesela bir iletiyi veya konuyu beğendik ancak okumak için fırsatımız olmadı veya o iletide kullanabileceğimiz güzel deliller var. Bunun için bir buton eklenebilir mi acaba siteye 'Sık Kullanılanlar veya Favori İletiler vs.' gibi? Arama bölümü var anlıyorum ancak site bilgi deryası olmuş durumda :)
akhi konu için sağ üstte konuyu izle butonu var ama iletileri kaydetmek için özel bi seçenek yok heralde ... ben telefondan girdiğim için Sayfayı kaydet diye ayarlıyor um .

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
akhi konu için sağ üstte konuyu izle butonu var ama iletileri kaydetmek için özel bi seçenek yok heralde ... ben telefondan girdiğim için Sayfayı kaydet diye ayarlıyor um .

Mantıklı akhi bende ara sıra yapıyorum bunu ancak, delil mevzuunda neyi nerde okumuştum unutabiliyorum, alternatif bir çozümün varsa sitenin yükünü arttırmadan kendim halledeyim.

not: yeni fark ettim Kişisel Aktiviteler bölümünde yaptıklarımızın kaydı varmış :D

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mantıklı akhi bende ara sıra yapıyorum bunu ancak, delil mevzuunda neyi nerde okumuştum unutabiliyorum, alternatif bir çozümün varsa sitenin yükünü arttırmadan kendim halledeyim.

not: yeni fark ettim Kişisel Aktiviteler bölümünde yaptıklarımızın kaydı varmış :D
akhi seni takip edenlerin kişisel aktivitesinde yaptıkların görünüyor ... beni takip eden olmadıgı için kafam rahat :D en mantıklı çözüm site halledene kadar sayfayı kaydedip kaydedince konunun önemine göre bir ad vererek kaydet ....
misal bu sayfayı kaydedicen diyelim ...
"islam tr sorunum " ya da baska sayfayı 'oy vermenin küfür oldugunun delili 1' gibi kaydedebilirsin ... valla baska da çözüm bilmiyorum ben :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S.a

Bazen yazdıgım bir mesajı özellikle önemsiyorum , diğer üyelerin görebilmesini özellikle istiyorum , ama görüşümü paylaştığım konu epey aktif bir konu oldugu için ( mesela günün sözü , günün resmi vs ) mesajım ardarda paylaşılan mesajlar arasında kaybolup gidiyor ... Bunun için üyelere, bazı mesajların konu içerisinde en üstte yer alacağı , ya da bir yeşil alan içerisinde işaretleneceği, bunun kısıtlı bir şekilde sunulacağı( ödül ya da haftada bir üyeye bir hak olarak ) seçenek verilse güzel olmaz mı ?

anlasılmadıysa açabilirim

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de kimseye artık özel mesaj gönderemiyorum, eskiden gönderebiliryordum.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Abi sa bide arakan haberleri diye bi bolum acilablrmi insaallah yardim kampanyalarini orda paylasrz guncel haberleride insaallah