Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Islam-tr'nin Twitter sayfasında problem var galiba, konulara bakmak için tıkladığınızda açılmıyor problem var gibi şeyler yazıyor. Yetkililere duyurulur..

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Saldırı olsa gerek. Uyarı mahiyetinde bir saldırı. Siteniz çok zayıf. Gerçi bunu söylemem gerek varmıydı? Yoktu galiba.
Saldırının Uyarı mahiyetinde olduğunu nereden biliyor veya kestiriyorsun?
Bize genelde din düşmanı kâfirler ve aşırı tekfir hastası sapıklar yok etmek için tamamen saldırır. Birde şaz görüşü alarak ehl-i sünnetin cumhurunu hatalı görmeye çalışan sapıklar vardır ki bunlar kendince ihtar vermeye çalışanlar olabilir!

Yok, Allah için adaleti ayakta tutmanızı öneriyorum.

İki günde Adaleti başkası için ayakta tuttuğumuzu mu gördün? İstersen şu yarandaki apseyi patlatta irini akıt.

A Çevrimdışı

Abdullah İbn Mesud

Üye
İslam-TR Üyesi
Saldırının Uyarı mahiyetinde olduğunu nereden biliyor veya kestiriyorsun?
Bize genelde din düşmanı kâfirler ve aşırı tekfir hastası sapıklar yok etmek için tamamen saldırır. Birde şaz görüşü alarak ehl-i sünnetin cumhurunu hatalı görmeye çalışan sapıklar vardır ki bunlar kendince ihtar vermeye çalışanlar olabilir!

İki günde Adaleti başkası için ayakta tuttuğumuzu mu gördün? İstersen şu yarandaki apseyi patlatta irini akıt.

Adam gibi cevap almak istiyorsanız adam gibi yazın. Gururu ve kibiri bırakında birazda kendinizde hata arayın. Site grafiklerine bakın. Sitenin s'sinden anlamadığın çok bariz. Bak şuradan anladım Toplam: 588 (üye: 34, misafir: 521, bot: 33) anlaşılan halada atlatamaışsınız saldırının etkisini

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Derdini ikimizde biliyoruz ama adam olamadığın için daireler çizerek konuşuyorsun.
Sitedekilerin sayısı yıllardır aynı, saldırıyla ilişkisini müthiş kanıtladın! Bu kadar için için sevinme!
Sitenin s'sinden anlayanların yerine gitmen için şans tanındın.

H Çevrimdışı

haradirm

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yanlış anlamayin ama ben pek begenmedim ya da Alışamadım. Emeginize saygı duyuyorum ama eski hali daha kullanışlıydı bence.

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
Yanlış anlamayin ama ben pek begenmedim ya da Alışamadım. Emeginize saygı duyuyorum ama eski hali daha kullanışlıydı bence.
Dün yahut dünden önce eski tema secilebiliyordu. Nedense simdi sadece bu yeni tema ve mobil tema var.

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi tema çok hoş Allah emeklerinizi zâyi etmesin lakin çok parlak yahu gözümü alıyor ekran parlaklığını düşürdüm o derece yani :D

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
abi siteye giriş yap butonunda tıkladığımda ikitane ekran çıkıyor şöyle
Adsız.png

birde telefondan girdiğim zaman tapatalk uygulamasından aç diye bir uyarı veriyor sadece bende mi böyle acaba : )

image.png

bu arada gerçekten güzel olmuş abi ben sevdim : )

Son düzenleme:
Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suraka ahi evet iki tane ekran bendede çıkıyor.En kısa zamanda düzeltilir inşAllah.

mobilde siteye Tapatalk desteği eklendiği için her defasında bu ekranın gelmesi normaldir.View on web seçeneği seçilerek mobil sürüme gidilebilir.Veya telefonlara Tapatalk kurarak islam-tr'yi ordada takip edebilirsiniz.

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Suraka ahi evet iki tane ekran bendede çıkıyor.En kısa zamanda düzeltilir inşAllah.

mobilde siteye Tapatalk desteği eklendiği için her defasında bu ekranın gelmesi normaldir.View on web seçeneği seçilerek mobil sürüme gidilebilir.Veya telefonlara Tapatalk kurarak islam-tr'yi ordada takip edebilirsiniz.

düzelir akhi inşallah onun sorun olucağını sanmıyorum ben : )

tapatalk uygulamasında siteyi bulamadım ben