Kendini Ilah Zannedenlerin Sonu : )

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
Haddini bilmeyen bir kafir ama Hulk işi hallediyor :)

Son düzenleme:

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi

musab99

İyi Bilinen Üye
Üye
Gulunecek bir sey degilki. Hulk satanistlerin filimlerdeki temsilcilerinden biri.

Aslinda orda anlatilmak istenen sey farkli. Gelenler belgeseline biraz bakin ozaman daha iyi anlarsiniz

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi
Gulunecek bir sey degilki. Hulk satanistlerin filimlerdeki temsilcilerinden biri.

Aslinda orda anlatilmak istenen sey farkli. Gelenler belgeseline biraz bakin ozaman daha iyi anlarsiniz
kardeş biz gülünecek kısmını aldık.ayrıca konu mizah bölümünde dikkat edersen.sen gülersin,gülmezsin bizi alakadar etmez.

musab99

İyi Bilinen Üye
Üye
kardeş biz gülünecek kısmını aldık.ayrıca konu mizah bölümünde dikkat edersen.sen gülersin,gülmezsin bizi alakadar etmez.
Kardes bu cevabini yeni gordum onun icin simdi cevap veriyorum biraz gec oldu ama. Kardesim zaten o filimde satanist semboller kullanilmistir. Hulk orda satanistleri temsil ediyor , orda da verilmek istenen mesaj ,yazmaya elim varmiyor anlaaa .

Alakadar eder kardesim , musluman muslumanin her seyinden sorumludurr

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi
Kardes bu cevabini yeni gordum onun icin simdi cevap veriyorum biraz gec oldu ama. Kardesim zaten o filimde satanist semboller kullanilmistir. Hulk orda satanistleri temsil ediyor , orda da verilmek istenen mesaj ,yazmaya elim varmiyor anlaaa .

akhi dediğim gibi sadece mizah...

Alketa

Kim var imiş biz burada yoğ iken.
Üye

Hulk yazınca yansıklopedi diye bir yer çıktı. Bahsettiğin şey o mu ki?

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt