Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kendini Ilah Zannedenlerin Sonu : )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Haddini bilmeyen bir kafir ama Hulk işi hallediyor :)

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir arkadaşım gitmişti filme beğenmişti vakit olursa ben de bakayım :)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gulunecek bir sey degilki. Hulk satanistlerin filimlerdeki temsilcilerinden biri.

Aslinda orda anlatilmak istenen sey farkli. Gelenler belgeseline biraz bakin ozaman daha iyi anlarsiniz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Gulunecek bir sey degilki. Hulk satanistlerin filimlerdeki temsilcilerinden biri.

Aslinda orda anlatilmak istenen sey farkli. Gelenler belgeseline biraz bakin ozaman daha iyi anlarsiniz

kardeş biz gülünecek kısmını aldık.ayrıca konu mizah bölümünde dikkat edersen.sen gülersin,gülmezsin bizi alakadar etmez.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş biz gülünecek kısmını aldık.ayrıca konu mizah bölümünde dikkat edersen.sen gülersin,gülmezsin bizi alakadar etmez.
Kardes bu cevabini yeni gordum onun icin simdi cevap veriyorum biraz gec oldu ama. Kardesim zaten o filimde satanist semboller kullanilmistir. Hulk orda satanistleri temsil ediyor , orda da verilmek istenen mesaj ,yazmaya elim varmiyor anlaaa .

Alakadar eder kardesim , musluman muslumanin her seyinden sorumludurr

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Kardes bu cevabini yeni gordum onun icin simdi cevap veriyorum biraz gec oldu ama. Kardesim zaten o filimde satanist semboller kullanilmistir. Hulk orda satanistleri temsil ediyor , orda da verilmek istenen mesaj ,yazmaya elim varmiyor anlaaa .

akhi dediğim gibi sadece mizah...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Hulk yazınca yansıklopedi diye bir yer çıktı. Bahsettiğin şey o mu ki?

Üst Ana Sayfa Alt