Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

kendinizi tanıtın ve tanışalım kardeşlerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
selamunaleyküm kardeşler. ortalama 2 haftadır bu sitede geziniyorum ama hala bir çok kardeşle adam akıllı tanışamadık. eğer bu bölümde insanlar kendilerini tanınmak istedikleri gibi tanıtır hassasiyet gösterdikleri konular hakkında bizleri bilgilendirirse bizlerde kardeşlerimizi em tanımış hemde onu kıracak söylemlerden uzak durmuş oluruz.

kendimden başlayayım.
yirmili yaşlardayım :lol: birazda kocamış olabilirim. üniversite son sınıf öğrencisiyim. bu ikinci üniversitem. inşallah öğretmen olucam.islamla 5 yıldır müşerrefim. islamı kitaplardan öğrendim ve böylece müslümanlığı yaşamaya başladım. kullandığım nick benim eski bir lakabımdan ibaret. kitap okumayı, çocuklarla uğraşmayı, gezmeyi çok seviyorum, hayvanlara ise bayılıyorum. islamın en çok fıkıh ve ilmihal konularıyla ilgiliyim. her insan kadar asabi ve birazda sabırsız biriyim. en sevdiğim yazarlar şehid seyyid kutub,mevdüdi , ali şeriati,şehid abdullah azam,hasan el benna, emine şenlikoğlu, mehmet göktaş, mehmet alagaş ve şu sıralar feyzullah birışık. herkese okuduğum kitapları tavsiye ederim.

:lol: inşallah sizleride tanımak istiyorum. cevaplarınızı bekliyorum. :lol: :D :lol: :x

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aaaa hangi sıkıyosa kelimesi mehmet kardeşim. :lol: seni anlayamıyorum :lol:

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
Amin!!!!

bende kendimden başlayayım 19 merdiven dayadık bu sene lise mezunuyum üniversteyi kazandığım yer uzak diye gidememdim ama lise yılarında okuldan çıkar çıkmaz gece kuran kursuna giderdim 4 yıl kuran kursuna gittim son iki yılında gittiğim kuran kursunda ders verdim kuran kursunu bırakmamam yakın hadislerle bayanlarla sohbet derslerine girdim ve kuran kursunu terk ettim çalışıyorum çok asabi ve sinirliyim böyle olmamın nedeni ise haksızlığa katlanmıyo olmamam bilmediğim herşeyii sorarak araştırarak öğrenmeyi seven bi insanın bilimlime dayalı bi çok şeyi ezbere bilirim ama dini nekadar bilirsem bileyim biliyorum diyemiyorum ve hep araştırıyorum herkez gibi benimde en çok savaş verdiğim şey nefsimle mucadele etmek yaşım küçük belki ama düşündüklerim ve yaşadıklarım bana göre çok büyük başka ayrıca kopyla yapıştır tarzı yazıları pek okumama çünkü bazıları uzun ve gereksiz olduğu için galiba biraz fala açık sözlüyüm :D selametle herkez allaha emanet olsun

selam ve dua ile................

sena__19

H Çevrimdışı

hakka sevdalı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben kendimi tanıtayım. yaşım 20 olmuş üniversitede okuyorum.ama allah şükür karşıma sizin gibi güzel kalpli insanları çıkardı.hepinizle tanışmak islami konuda konuşmak istiyorum.allaha emanet olun

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kendinizi açık sözlülükle mertçe çekinmeden tanıttığınız için hepinizden Allah razı olsun kardeşlerim. inşaallah zaman içerisnde zaten birbirimizi iyicene tanıyacağızdır.

T Çevrimdışı

tuana17

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar. benim adım songül. imam ahtip lisesi son sınıf öğrencisiyim .17 yaşındayım. Allah nasip ederse pc mühendisliği okumayı istiyorum. çok sinirli bir kişiğim vardır ikizler burcuyum bütün özelliklerinide taşırım. Allahıma şükür beç vakit namazımı kılarım kuranımı okurum.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sende aramıza hoş geldin tuana kardeşim. tanıştığımıza da memnun oldum. bu arada sana sena19 la tanışamnıda tavsiye ederim. anlaşılan bir çok ortak yön bulabilirsiniz. :lol: :lol: :lol: :lol: öylemi sen kardeşim :lol: :lol: :lol:

T Çevrimdışı

tuana17

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah nasip ederse sitedeki herkesle tanışmak isterim tabi sena19 la zamanla görürüz ortak yönlerimizin olup olmadığınız

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
sende aramıza hoş geldin tuana kardeşim. tanıştığımıza da memnun oldum. bu arada sana sena19 la tanışamnıda tavsiye ederim. anlaşılan bir çok ortak yön bulabilirsiniz. :lol: :lol: :lol: :lol: öylemi sen kardeşim :lol: :lol: :lol:

AYNEN ÖYLE DELİ KARDEŞ ALLAHIM OLDUĞUM YERDE KOPTUM YA VALLAHİ SENDE :):):):):)

mehmet kardeş sende tkıntı haline geldi valla bu gizi şirk he :):):):):) kızma bana mehmet kardeştakılıyorum sade

allaha emanet olun neyse işten çıkma saattim gelmiş benim:p:p

F Çevrimdışı

fatihim_06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. arkadaslar ben
FATIH
02.09.1986 DOGUMLUYUM
ANKARADA OTURUYYORUM ASLEN BAYBURTLUYUM
HACETTEPE UNIVERSITESI ELEKTRONIK HABERLESME BOLUMU 2. SINIF OGRENCISIYIM
COCA COLA ICMIYORUM
YETERLIDIR INSALLAH BEN SIMDIDEN MEMNUN OLDUM INSALLAH SIZDE MEMNUN KALIRSINIZ

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aramıza hoş geldin fatihim_06 kardeşim.bizde tanıştığımıza memnun olduk. cocacola içmemenede ayrıca memnun olduk. :lol:

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
fatihim_06 ' Alıntı:
s.a. arkadaslar ben
FATIH
02.09.1986 DOGUMLUYUM
ANKARADA OTURUYYORUM ASLEN BAYBURTLUYUM
HACETTEPE UNIVERSITESI ELEKTRONIK HABERLESME BOLUMU 2. SINIF OGRENCISIYIM
COCA COLA ICMIYORUM
YETERLIDIR INSALLAH BEN SIMDIDEN MEMNUN OLDUM INSALLAH SIZDE MEMNUN KALIRSINIZ

kardeş hoşgeldin sefa verdin de bu ne yav öyle sivi yazar gibi valla bi anna böyle sivi okuyorumda iş başvurusu yapanlar gibi kızmı kardeş takılıyorum bu arada:):):):):):):):)):):):):)::)

N Çevrimdışı

nil_t

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm kardeşlerim. :smiley:

Çok harika bir site olmuş bu, ellerinize sağlık, Allah razı olsun. :smiley:

İnşallah derman arayanlara deva olur. :smiley:

Bu arada ben de 23 yaşında Ankara'da son sınıf üniversite öğrencisiyim. Aslen İstanbullu'yum.

İnşallah 1 sene sonra nasipse memleketime döneceğim. :grin:

Bu sıcak ortamı bizlere sunan site yöneticisi kardeşimizden de Allah razı olsun.

Rabbim muhabbetimizi arttırsın inşallah.

M Çevrimdışı

mürşide

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
önce selam sonra kelam elbette..daha dün gece girdm siteye bakınmadığım çok yer var ama şimdilik iyi gidiyor..tanışmalar isim cisimle başlar sonrasında hasbihal nickm görüntüde..19 yaşındaym.. işte demokratik şartların el verdiği kadarıyla okumaya çalışıyorum sonrası hakkında bilgim elbetteki yok ama umudum iiyi bi insan olma yönünde :)neyse ilerleyen vakitlerde daha iyi tanışırız zaten..

"Arkadaşlık ani
Dostluk zamanidir..." Mehmet Zahid Kotku

VESSELAM...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam cümleten herkes hoş geldi inşAllah hayırda yarışırız.Kardeşlerim CW'lerinizi forumda yazmazsanız sevinirim..Yeni gelenlere örnek olacak sizsiniz.Buna dikkat ederseniz sevinirim..

G Çevrimdışı

gariblerden

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşlerim öncelikle hepinizin ramazanı mübarek olsun.adım fatma.37 yaşımdayım.galiba genelde benden küçüksünüz.bir abla yada anneye ihtiyacı olan varsa ben burdayım.kendimi kısaca tanıtmam gerekirse rabbimin yarattığı herşeyi sevenbiriyim.gündüz uyur gece yaşarım.o yüzden dış dünyayla bağlantım yok :embarassed:şimdilik bu kadar hepiniz Allaha emanet olun

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
aramıza hoşgeldiniz fatma abla....ben sizi ablam kabul edıyorum o zaman :wink: :wink:...

biz de sizi seviyoruz...

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar tekrar selamlıyorm herkesi ben kubbeTTuSSaHRa yalnız bir problemim var kendi ismimle tekrar giremyorum ayrı bir adres almak zorunda kaldım aktifleştirme yapıldı yalnız açamıyorum inş bu adresmde bir problem çıkmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt