Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nick Değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Onu demedim. Benim gorunen dua sayimi 100 yapabilirmisiniz. Bunu dediydim :)

Databaseden olur ama cetrefilli bir durum, 100 olunca, ben sana yaptim diyecegim sen bana dua edip tsk edeceksin ben yine senin bana duana karsilik dua edecegim ve son durum dakika 1 ve 101 dua olacak ondan dolayi yapmiyorum : )))

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayız nikimi
LA olarak değiştirmek istiyorum

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim nickte Mustafa Sabri olarak değişebilirmi

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
doğru bi de o tarafı var. LA değil de ulan gibi oluyo cümlenin başında. . bu daha iyi .

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu "Farkındayız" kim ben tanıyamadım. :D :D

Ahi hoş geldin foruma...

Bu arada iki cüz ezberledim bile, siz yatın bağalım.. :)
Maşşallah.
Allah ilmini artırsın. Dua ediyon mu bana akhi arada bi

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Maşşallah.
Allah ilmini artırsın. Dua ediyon mu bana akhi arada bi

Cezakumullahuhayr

Ahi benim dua etme problemim var. Ama hemen ediyorum inşallah. Sonra unuturum yoksa. :)

Bu arada anlamlarıyla birlikte kelime kelime ezberliyorum çok güzel olur. Mesela birisi okudğu zaman ezberlediğim bir ayeti hemen anlamını söylüyorum.

ramadan ayında kendime tatil verdim. :D
İnternet de gelir arada bir yazışırız.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cezakumullahuhayr

Ahi benim dua etme problemim var. Ama hemen ediyorum inşallah. Sonra unuturum yoksa. :)

Bu arada anlamlarıyla birlikte kelime kelime ezberliyorum çok güzel olur. Mesela birisi okudğu zaman ezberlediğim bir ayeti hemen anlamını söylüyorum.

ramadan ayında kendime tatil verdim. :D
İnternet de gelir arada bir yazışırız.
çok sevindim. yerinde olmayı isterdim. ben bi çaba gösteremiyorum epeydir. Ama dediğin bende de başladı biliyormusun. Arapça sanırım bi noktadan sonra kendi kendini öğretmeye başlıyor. Türkçede de tanıdık kelimeler var. ondan sanırım. anlamını yakalayınca çok mutlu oluyor insan

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok sevindim. yerinde olmayı isterdim. ben bi çaba gösteremiyorum epeydir. Ama dediğin bende de başladı biliyormusun. Arapça sanırım bi noktadan sonra kendi kendini öğretmeye başlıyor. Türkçede de tanıdık kelimeler var. ondan sanırım. anlamını yakalayınca çok mutlu oluyor insan
Ahi ilk zamanlar biraz sıkıntılı oluyor ama sonrası ip söküğü gibi geliyor allahın izniyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt