Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nick Değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve rahmetullahi ve bereketuhu. İsmimi Yusuf Hanzala olarak değiştirebilr misiniz ?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleyküm yönetici kardeşim. bende nickimin Ebu Hayseme olarak değiştirilmesini istiyorum.Sıkıntı verecekse hiç uğraşmanıza gerek yok.Allah razı olsun.:teşekkür

A Çevrimdışı

Ansar1

Üyeliği İptal Edildi
Banned
EsselemuAleykum kardesim,

Ismimi "Ansar1" olarak degistirmeniz mumkunmu acaba?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sitedeki seo ayarindan nickler noktasiza gider herhangibi sorun yok yani.

T Çevrimdışı

tevekkül

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam anlayamadim!

ben kendi adima tikliyorum ama tevekkul ismi cikiyordu ve onun kayit tarihi 2010 yilinda. ama ben bikacgun once kayit oldum. ama simdi tiklayinca da 2010tevekkul diye bir nick cikiyor ve yasakli bir uye. ben kendi adima tikladigimda kendi actigim konuları vs gormek istiyorum ve baska isimlerin profiline degil kendi profilime girmek istiyorum. bu konuda yardimci olur musunuz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ben kendi adima tikliyorum ama tevekkul ismi cikiyordu ve onun kayit tarihi 2010 yilinda. ama ben bikacgun once kayit oldum. ama simdi tiklayinca da 2010tevekkul diye bir nick cikiyor ve yasakli bir uye. ben kendi adima tikladigimda kendi actigim konuları vs gormek istiyorum ve baska isimlerin profiline degil kendi profilime girmek istiyorum. bu konuda yardimci olur musunuz

Ayar yapildi. Sorun kalmadi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt