Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nick Değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ser-a Çevrimdışı

ser-a

Üye
İslam-TR Üyesi
ser-a nicki narsu ya taşınmıştır.bu nick bilgilerini taşıyabiliyorsanız "narsu"ya taşıyınız,olmuyorsa üyelik narsu ile devam edecektir.
sebep:forum ana sayfası otomatik güncelleme bölümü üye nickim için bozulmuştur.bilginize.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
benim nick değişmişti fakat site yenilenince maziye dönüş yaptık :)islam kardeşim bende Hafsa binti Ömer olmak ve öyle kalmak istiyorum inşaAllah

İnşeallah Nickinizde (Hafsa binti Ömer) değişiklik yapılmıştır.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
ser-a nicki narsu ya taşınmıştır.bu nick bilgilerini taşıyabiliyorsanız "narsu"ya taşıyınız,olmuyorsa üyelik narsu ile devam edecektir.
sebep:forum ana sayfası otomatik güncelleme bölümü üye nickim için bozulmuştur.bilginize.

Narsu isimli sitemizde üye bulunduğundan değişiklik yapılamamıştır. Başka bir nick tercihiniz olur ise bildirirseniz değişiklik yapabiliriz.

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
akhi benimde daha önceden problem oluyordu inşallah nick değiştrmek istiyorum.Benim nickimide birmusluman olarak değiştirirmisiniz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Başka biri tarafından yeni alınmış, eski ve yazısı olmayan girilmeyen bir nick olsaydı değişilebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt