Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nicklerinizin Anlamı ????

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim nickimin manası ilk kadın şehidin adı olması çok sewiyorum bu ismi..... :öptüm:/// Rabbim onun yolundan gitmeyi nasip etsin inş

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
Enes Bin Mâlik hayatını peygamberimiz Hazreti Muhammed(s.a.v)'in hizmetinde geçirmiş bir sahabeymiş. :öptüm:/// siteden öğrendim. hangi nicki kullanayım diyordum. çok güsel oldu. Keske bizde hayatımızı peygamberimizin hizmetinde geçirebilseydik :agliyorum

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
aşk hamalı....
ben peygamberimize aşığım çok seviyorum yaaa
salat ona selam ona,rabbim onu makamı mahmuda ulaştırsın...
AMİN AMİN AMİN...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aşkhamalı ' Alıntı:
aşk hamalı....
ben peygamberimize aşığım çok seviyorum yaaa
salat ona selam ona,rabbim onu makamı mahmuda ulaştırsın...
AMİN AMİN AMİN...
amin maşallah... :öptüm:/// :öptüm:///

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
yok yok kesin çözerdeın bak sana avatarın bile akıl oyunları :helalsana :helalsana :helalsana

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
filmi bilmene şaşırdım. :eek:hafalanoldum
o adam benim hayat felsefem ama kimse tanımıyor :agliyorum
o filmde bir yerde diyorki: dersler insan beynini köreltir yaratıcılığ yok eder.
o yüzden derslere girmiyoruz :muhaha :muhaha :muhaha

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
böyle konularda dikkat etmek gerek ama kardeş şimdi bir kıtab çıkarmışlar ya scret diye aklı kullanma ALLAHın kudretini hiçe sayma(haşa ) gibi konular böyle aklı öne çıkarn filmlerde şirk de oluyor selametle dagıtmayalım konuyu kızacaklar gene

E Çevrimdışı

ebumuhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
slmnlykm: adım ebumuhammed ; ebu babası demektir,muhammed ise biliyorsunuz zaten,ben peygamberimi çok seviyorum,onu önder bilen benim kardeşimdir,onun yoluna uyan benim kardeşimdir,terk edene ise düşman kesilirim,onu çok sevdiğim için çocuğumun adını verdim bu yüzden künyem ebumuhammed,nickim değil künyemdir. anam babam ona feda olsun ben rasul s.a.v i çok seviyorum,başkada isim aramaya gerek duymadım bu yüzdende ebumuhammed im.

Ç Çevrimdışı

çekirdekten çınara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
“Biz, bizden evvelkilerin ekip biçtikleriyiz; bizden sonraki nesiller de bizim gayretimizin semeresi olacaklardır.” (F.G.)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşimin soyadını nik olarak kullanıyorum :dillll

avatar a gelince; bi arkadaş bana bitki resimden bi avatar eklerse, minnettar kalırım

Üst Ana Sayfa Alt