Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oy Verme Konusuna Başka Bir Açıdan Bakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sisi ve Beşşar ile görüşülüyor, PYD Suriye'de destekleniyor, Barzani Irak'ta destekleniyor, Kavkaz müslümanlar Rusya'ya peşkeş çekiliyor. Orta vadede 360 derece değişir dış siyaset hiç meraklanma sen abi. Bu çizgide devam ederlerse cihad gruplarının hepsi Turk devletine diyecek ki "yav kardeşim siz harbiden karaktersiz puşt insanlarmışsınız size güvenmekle hata etmişiz."

Bu benim öngörüm değil, siyasi realite.

:) Iste bu yuzden diyoruz ya nebevi metod ,oy atmak sirktir, Devlet politikalari bizim baktigimiz yerden anlasilmiyor ,neyse..

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Konu icerisindeki tüm mesajlari okumadim sadece sunu demek istiyorum, her son 20 mesajda bu konu basligini gördügümde midem bir yemekden tiksinir gibi bulaniyor, kusacak gibi oluyorum. Sadece söylemek istedim. Müdahale etmemi gerektiren bir durum var mi bilmiyorum varsa rapor ederseniz sevinirim : )

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Konu icerisindeki tüm mesajlari okumadim sadece sunu demek istiyorum, her son 20 mesajda bu konu basligini gördügümde midem bir yemekden tiksinir gibi bulaniyor, kusacak gibi oluyorum. Sadece söylemek istedim. Müdahale etmemi gerektiren bir durum var mi bilmiyorum varsa rapor ederseniz sevinirim : )

Asayiş berkemal abi, sıkıntı yok.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Hocam niye miden bulaniyor forumu aktif tutyoruz buna sevinmen lazim:)

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hocam niye miden bulaniyor forumu aktif tutyoruz buna sevinmen lazim:)

yok ahim ondan degil, oy verme ile alakali psikolojik kosullandim, direk kusasim geliyor.

oy vermek ---------- insanlari din adina sömürmek

oy vermek ---------- insanlari Allah adiyla kandirmak

oy vermek ---------- islam görünüp müslümanlara en büyük kötülügü arkadan vurmak

oy vermek ---------- seriat geliyor deyip gecmisi dahi arar olmak

oy vermek ---------- agziyla elh deyip arkadan zinayi ve kumari arttirmak

oy vermek ---------- yahudilere rajon kesip arkadan ülkeyi yahudilere peskes cekmek

oy vermek ---------- mazlumlarin yanindayiz deyip mazlumlarin kani üzerinden dünyalik siyaset gütmek

psikolojinin diger dallarina girecek cok malzeme varda simdi girersem sitenin kapanmasi icin malzeme cikar.

kisacasi bu akp adina oy toplayanlar son derece midemi bulandiriyorlar. Sadece belirtmek istedim.

samanpan

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok ahim ondan degil, oy verme ile alakali psikolojik kosullandim, direk kusasim geliyor.

oy vermek ---------- insanlari din adina sömürmek

oy vermek ---------- insanlari Allah adiyla kandirmak

oy vermek ---------- islam görünüp müslümanlara en büyük kötülügü arkadan vurmak

oy vermek ---------- seriat geliyor deyip gecmisi dahi arar olmak

oy vermek ---------- agziyla elh deyip arkadan zinayi ve kumari arttirmak

oy vermek ---------- yahudilere rajon kesip arkadan ülkeyi yahudilere peskes cekmek

oy vermek ---------- mazlumlarin yanindayiz deyip mazlumlarin kani üzerinden dünyalik siyaset gütmek

psikolojinin diger dallarina girecek cok malzeme varda simdi girersem sitenin kapanmasi icin malzeme cikar.

kisacasi bu akp adina oy toplayanlar son derece midemi bulandiriyorlar. Sadece belirtmek istedim.

samanpan
Aslinda bizim meselemiz oy vermek degildi , okumadigin icin kacirdin hocam.:)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Azcık para olsa köye yerleşip ekip biçmek istiyorum. Oy vermektir, siyasettir, tip tip insanlar vesair yetti be kardeşim kafa şişti. Koyunların arasında Allah'a taatleri sıkılaştırarak iman üzere göç etmek istiyorum. Daha da bırakıyorum bu işleri, şuan karar verdim :)

Ama bu yazdiklarinla onceki yazdiklarin arasinda tezat olsturuyor ,bence sen hem ilim olarak hemde davet yonunu gelistirde bulundugun bolgede fidan ol..

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Senin kafa bir yerlere takilmis kalmis , insanlarla ugrasacn dertleriyle ilgilenecen onlari cocuk gibi gorup , tevhidi ogeretecen

Ehli olan yapıyor zaten, ben ne ehliyim ne de insanlara tahammülüm var. Hayvancılık kötü durumda bak, et fiyatları felaket. Köy hayatına teşvik edeceğinize şehirde kalmaya telkin ediyorsunuz. Yapmayın abi etmeyin :)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ehli olan yapıyor zaten, ben ne ehliyim ne de insanlara tahammülüm var. Hayvancılık kötü durumda bak, et fiyatları felaket. Köy hayatına teşvik edeceğinize şehirde kalmaya telkin ediyorsunuz. Yapmayın abi etmeyin :)

Benim burdan gordugum sende var o kapasite Taha suresin de musa a.s duasi vardi , rabbim gogsumu genislet diye ,sende her namaz sonrasi yaparsan o duayi insallah kabul olur , uykum geldi selam ile:)

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Benim burdan gordugum sende var o kapasite Taha suresin de musa a.s duasi vardi , rabbim gogsumu genislet diye ,sende her namaz sonrasi yaparsan o duayi insallah kabul olur , uykum geldi selam ile:)

Eyvallah abi nasihatin için. Hakkaten iyi baltaladık konuyu, açan kardeş bizi fırçalamadan kaçayım ben de. Hayırlı geceler, Allah'a emanet ol.

M Çevrimdışı

mücahit 47

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bismillahirrahmanirrahim hamd ALLAHA salat selam kılıç ile gönderilmiş muhammed( s.a.v. )ve kılıçlarını kıyamete kadar kınına sokmadan cihad edenlerin üzerine olsun. Akide ve metot önemli şeyler 4 mezhep ittifak etmişlerdir ki her hangi bir islam toprağı kafirler tarafından işgal edilirse o bölgedeki bütün müslümanlar üzerine cihad yani allah yolunda savaş farzı ayn olur.eyer onların gücü düşmanı çıkarmaya yenmeye yetmezse o cihad giderek genişler hatta bütün dünyadaki müslümanlar üzerine farZ ı ayn olur. Kardeşlerim mesele ne Biliyormusunuz mesele ümmetimizin cihadı hepten terk edip dünyaya yapışmaları çözüm küresel cihad ve cihada davet her yerde küfre darbe indirmek bunun içinde ölüme aşık olmak lazım ölüme nasıl aşık olursun güzelliğini bildiğin zaman güzelliğini nasıl bilirsin ALLAH ın kelamı kuranı kerime ve sünnete yönelerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt