Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah müslümanların yardımcısı olsun zalimlere bizlerin elleriyle azab etsin

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
Batman'da sakallı olduğu gerekçesiyle Yakup Çelik adlı bir Sasonlu çoban PKK'lilerce 15 yerinden bıçaklandı.

BzUgFwwIgAAMJSV.jpg

BzUgHeVIUAA-zq8.jpg

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tarsusta Pkklilerle çatışma var
Twiter
Şuan Bağcılar meydanda pkk ve polis bir birine girmiş durumda esnaflar dükkanını kapadı artık kıyam başlamıştır müslümanların Dikkatine
Twiter

S Çevrimdışı

Seyfullah Samsuni

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kürdistan gerçekte büyük israil projesinin bir piyon devlet hareketi olarak tamamiyle deccaliyete çalışan bir yapılanma faaliyetiydi fakat Ağızlarıyla Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar; oysa kâfirler hoşlanmasa da Allah nurunu tamamlayacaktır.
Saff/8 Ayetinde Onların Çabalarının Boşa Olduğu, Taa 1400 Sene Evvel ALLAH S.V.T Tarafından Rasulü Muhammede S.A.V Vahyolunmuş idi.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH etmesin bir adamın yanlışlıkla sakalı biraz fazlaca uzun olsa bu biti kanlanmış köpekler adamı linç etmeye kalkar. Adana Selefilerin kalelerinden olan bir kenttir. Bu yüzden böyle olayların olması normaldir. ayrıca Doğu illerinden çokça göç alan bir ildir. ve Hertürlü İnsanı bünyesinde barındırır bu Şehir..

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesler diyarbakirda mustazaf ve pkk arasinda catismalar var ve iki saatten fazladir suruyor ve bircok yarali var dua edelim cunku pkk nin savasi islama

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi adi köpekler tc yardım istiyorlar kobani düşerse çözüm sürecide düşer diyee haflasınlar köpekler

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah Öcalan Devlete 15 ekime kadar süre vermiş.. Türkiye ciddi bir şekide karışacağa benziyor. En doğrusunu ALLAH bilir. Her taraftan PKK yandaşlarının çarşaflı ve sakallı Müslümanlara ve İslami Cemaat ve Derneklere saldırı haberleri geliyor

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TC'ninde başına büyük belalar gelecek Abdullah Öcalan Devlete 15 ekime kadar süre vermiş. Benim korkum bu Zehirli yılanlar Masum müslümanlarında canlarını yakıyorlar

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ulan bu ırz düşmanlarını ...neyseee sabır

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maşallah bir de peçelisin, nasıl nefes alabiliyorsun? bir kere denedim, sıcaklarda boğuluyordum. ben yapamadım.:(
neyse, sakın pkk lılara bulaşma, kahramanlık yapayım falan deme .....

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tevhid abidesi gibisin aleyna maşallah zor oluyor bu işler ben bile sakallıyım hertürlü hezimetlerle karşılaşıyoruz kızlar beğenmez işidcimisiniz bu yaşta bu sakal vs.... çoğalır gider

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
saldırlar müslümanlardan geliyor ne diyeceksinki şimdiki olaylar sorsan müslümanmısın diye evet derler ama neye evet ne la diyeceklerini bilmiyor bu laleler aslında

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
PKK Diyarbakir'da Muslumanlara ait Köyder'e saldırmış 20 küsur yaralı, bir de ölü varmış.

gelen bilgilere göre farkli bölgelerde en az iki müslüman şehit olmuş (inşallah)

Turan Yavaş (İnna lillahi ve inna ileyhi raciun)

BzW_GEgCUAAVCbi.jpg

Üst Ana Sayfa Alt