Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Adanada durum düzeldi, pkknin en cok oldugu bölgede bile müslümanlar baskin cikti elhd. ve müslümanlar kendilerine cok sert karsilik verdi zaten cogu korkak ancak yakip kacarlar ama müslümanlar gerekeni yapti elh. sadece maddi anlamda zararlar var ancak Allaha sükür hic bir müslümanin burnu cizilmedi. Pkkden ise ........ elh....

Diyarbakirda azinsanmayacak sayida bilincli müslümanin oldugunu biliyorum ancak bir cogu kopuk halde cemaatsel anlamda, insaAllah onlar birlesirde cok daha güclü bir islami güc meydana cikar.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz önce pkk yanlısı biriyle tartıştım.bu son olaylar hakkında, tansiyonlarımız iyice yükseldi :acpsnr:.ama kalktı gitti.:mad:

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PKK Diyarbakir'da Muslumanlara ait Köyder'e saldırmış 20 küsur yaralı, bir de ölü varmış.

gelen bilgilere göre farkli bölgelerde en az iki müslüman şehit olmuş (inşallah)

Turan Yavaş (İnna lillahi ve inna ileyhi raciun)

BzW_GEgCUAAVCbi.jpg
maşaAllah tebessüm ediyor resmen..

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir bilgi sahibi olacaksanız Sakın PKK'nın ve sempatizanlarının yayın organlarından bilgi almayın. Komple YALAN

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz önce pkk yanlısı biriyle tartıştım.bu son olaylar hakkında, tansiyonlarımız iyice yükseldi :acpsnr:.ama kalktı gitti.:mad:

ablacığım, niye böyle şeylere kalkışıyorsunuz? ya seni dövse ya da öldürse ne olacaktı ? bir hiç uğruna aileni ve kendini yakacaktın.
tartışacaksan bile yanında bir kaç arkadaşın olsun, o an seni koruyabilecek.
Allahım hepinizi korusun....

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ablacığım, niye böyle şeylere kalkışıyorsunuz? ya seni dövse ya da öldürse ne olacaktı ? bir hiç uğruna aileni ve kendini yakacaktın.
tartışacaksan bile yanında bir kaç arkadaşın olsun, o an seni koruyabilecek.
Allahım hepinizi korusun....
Abla, o da tek başınaydı bende tekbaşımaydım.ortada bir eşitlik durumu var. etrafımda insanlar varda,onlar ilgilenmiyor bu konularla.hem korka korka bu hale geldik. artık korkmamak ve hakkı sürekli dillendirme zamanı geldi inşaAllah..

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir laf falan söylerler, sen de dayanamaz karşılık verirsin. başını derde falan sokma diye söyledim, ben sana kendim den örnek vereyim,
ben çarşafla çıktığım da , bana dik dik bakan kadınlara bile çok fena haddini bildiriyorum.
Bu olanlar simdi degil 4 5 senedir bana bakiyorlar baksinlar sknti yok laf diende oldu ama kiyam baskadir .

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Doguda Ortalik cok fena twitlere göre.
Özellikle olaylarin oldugu yerlerde tek kalmayin. Twiterdan iletisim kuruyorlar.
Onlerine gelene saldirin talimati veriyorlar.

Evet cok karisik mardinde zaten disari cikma yasagi var denilmis buralar mahfoldu. Dua edelim insaallah imanla kufur savasidir bu

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kürt halkı aralarındaki çürük elmaları ayıklama konusunda çok büyük imtihanlar veriyor. Kendi akıbetlerini bu imtihanların sonuçları belirleyecektir. Türkleride Çok büyük imtihanlar bekliyor Allahu Alem

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bitlis'in Dumlupınar mahallesinde bulunan Kültür Camii yüzü maskeli PKK'lı çeteler tarafından ateşe verilmiş.."

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadarda İslama kinleri varmış bu ağzı salyalı İtlerin Ben bile bu kadarını beklemiyordum. Işid bahane

Üst Ana Sayfa Alt