Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BATMAN'DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLDİ.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-7_22-34-50.png

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-7_22-40-27.png

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-7_22-48-26.png

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Halktan PKK'lılara karşı direnenlerden Riyad Güneş adlı bir gencin daha şehid olduğu bilgisi geldi. Şu halde Diyarbakır'da üç şehid var.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zeytinburnu'nda İslamcı gruplar sokaklarda PKK yanlılarını arıyor, Kalabalık grup sokakları dolaşıyor
Adana'nın Seyhan ilçesi'nde zorla kepenk kapattıran PKK/HDP'liler, işyerlerini kapatmak istemeyen esnafları satırla ağır yaraladı.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Asarlarsa daha beter olur. Çünkü Abdullah Öcalan PKK'lıların tanrısıdır. Doğduğu evi tavaf etmeleri buna delil olarak yeter..
niye beter olsun şimdi siz bile yukarıdaki mesajınızda baskını düşüyordunuz ne oldu apo emanmı diledide onu asmak beter olacak..bence herkes safını belirlesin..

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şer gibi gözüken şeyler hayırlara vesile olabilir. Pkk'nın son çırpınışları, ihtilafların bir kenara bırakılıp safların sıklaştırılıp müslümanların Makdisinin son konuşmasında değindiği gibi artık özünde iman kardeşliklerinin farkına varıp büyük fotoğrafa odaklanmaları, sonunda ölü toprağını üzerinden atıp özlerine dönmelerine vesile olmasını Allah cc'den temenni ediyorum..

Kardeşler sabredin, inşallah bugünlerde geçecek.. Şu anda asıl kafirler ne yapacağını bilmez halde, zannettiler ki üç beş hava saldırısıyla ümmetin direnişini bitirebiliriz..

Herkez kuzeydeki gelişmelere odaklanmışken, Kuneytra cephesine odaklanmanızı tavsiye ederim..

Sağlam ve kararlı bir şekilde direniş Şam kırsalına dayanmış vaziyette, hatta Guta'da bu kadar imkansızlıklar içerisinde bu kadar direnmeleri bile Allah cc'in bir rahmeti olsa gerek..

Dünya medyası Kobane'de oyalanadursun, inşallah fetihler yakındır, tüm kalbimle inanıyorum..

Suriye ve Irak'taki müslümanların kalberinin de er-geç birleşeceğini ve kardeşlik hukukunun aralarında tesis edileceğine hüsnü zan ediyorum..

Allah plan kuranların en hayırlısıdır..

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi bu TC'deki Hizbullah Lübnan'daki Hizbullat'la ayni mi?
Kardeşim benim bilgim şu yönde tc hizbullahı bu MİT başkanı Hakan fidanlar filan zamanında kurulmasına ön ayak olmuşlar PKK ya karşı Doğuda savaşıyorlar islami sivil Oluşum ama tc askerleri tc hizbullahına dokunmuyor yani pek dokunmuyor PKK ile mücadele ettikleri için Sünniler hüdapar bunların siyasî koludur
Benim bilgim budur yanlışım varsa düzeltilsin

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-7_23-11-11.png

Üst Ana Sayfa Alt