Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yemin ederim şimdi kendi kendime diyorum: Boşver üniversiteyi al eline silahı önüne çıkanı vur!! Bitlisteyim şuan.merkenden biraz uzakta.bişey olmuyor şuan bulunduğum yerde(sitede)

:mad::mad::mad::mad::acpsnr:

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yemin ederim şimdi kendi kendime diyorum: Boşver üniversiteyi al eline silahı önüne çıkanı vur!! Bitlisteyim şuan.merkenden biraz uzakta.bişey olmuyor şuan bulunduğum yerde(sitede)

:mad::mad::mad::mad::acpsnr:
kontrolünüzü kaybetmeyin. Organize olmadan bireysel hareket etmeyin.

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tek hareket etmeyin. Plan üstüne plan yapın, Allah onların planlarını bozacaktır. Bizim kişiliğimize değil bu saldırı, bizi boşverin, unutmayın ki İslam'a dır o şerefsizlerin saldırıları. Onları az da olsak hezimeti tattıracağız.

Sizin sabırlı yirmi kişiniz onlardan ikiyüz kişiyi yener. Sizin yüz kişiniz, inkar edenlerden bin kişiyi yener; çünkü onlar anlayışsız bir güruhtur. Şimdi Allah yükünüzü hafifletti, zira içinizde zaaf bulunduğunu biliyordu. Sizin sabırlı yüz kişiniz onlardan ikiyüz kişiyi yener, sizin bin kişiniz, Allah'ın izniyle, iki bin kişiyi yener. Allah sabredenlerle beraberdir. Enfal 65

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diyarbakırda PKK nın öldürdüğünü iddia ettiği 4 kişinin daha fotolarını gördüm. Ama teyitli değil.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aklıma gezi olayları geldi birden bire. Oda bir gecede olmuştu. bu işler bir gecede olur ben her zaman derim. neyin ne olacağını kimse bilemez. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. Benim oturduğum bölgede de çok sayıda PKK yandaşı var.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-7_22-9-29.png

Tora Bora Çevrimdışı

Tora Bora

Üye
İslam-TR Üyesi
Bir kaç dakika önce Urfada mhp binası taslandi videoya kaydettim. Çoğunluğu 15 ile 20 yaşlarında genclerdi.Her zamanki gibi İşleri bitip gittikten sonra kahraman Türk polisi gelip dostlar alışverişte görsün misali bizlere biber gazı havası oynadilar ))) video telde nasil yuklenecegimi bilmedigimden yukleyemedim. Yanimda silah olacaktı ki hepsinin arasina dalaydim :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diyarbakır Valiliği sokağa çıkma yasağı ilan etti

Üst Ana Sayfa Alt