Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Birde PKK 15 ekimden sonra Türk askerine saldırmaya başlarsa siz o zaman kargaşayı görün. İç savaş çıkma olasılığı eskiye oranla çok daha kuvvetlendi. hatta yarı bir İç savaş yaşanıyor şuan Türkiye'de

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Türkiye Hizbullahının kurucusu tc değil ama geçmişte pkk ya karşı çok kullandığı hatta örgütün lideri hüseyin velioğlunun istanbulda yerleşik ikamet düzeni kurmasının dahi bu süreçte tc ye duyduğu güvenden kaynaklanmış olup ama tc nin hizbullahın eylemlerinin deşifre olması ile bu yapılanmayı bitirmiştir..hüzeyin velioğlununda bizzat iran tarafından eğitilmiş olduğu tc hizbullahınında şiaya bu sebeble yakın olduğudur..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-8_0-34-58.png

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
17 aralık TC nin 11 eylülü demiştim. Tezkere ilk kuleyi sarstı. O kule bu gece yıkıldı.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Pkk lı kafirlerin diyarbakırda başını taşlarla ezip linç ettikleri müslüman genç.

CZ9BbBM.jpg

Resmi kaynaklara göre dünkü olaylarda Öldürülen pkk lılar:

Emrah Demir
Sinan Toprak
Bilal Gezer
Süleyman Kale
Kerem Karaaslan
Mehdi Erdoğan
Yusuf Çelik
Hakan Buksur
Hamdi Caner

Huda-Par Batman il binasına saldıran Emrah Demir (22) isimli PKK'lı açılan ateş sonucu hayatını kaybetti.

Van'da ki olaylarda gerçek mermiyle vurulan ve ameliyata alınan Hamdi Caner adındaki eylemci yaşamını yitirdi !!!

Türkiye hizbullahı lideri edip gümüş tüm üyelerinin tedbirli olmasını nefsi müdafa yapmasını saldırılara karşılık vermelerini açıklamış. Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum pkk lıların kobane eylemlerini iptal ettikleri söyleniyor.

Allah pkk'yı ypg'yi esad'ı helak etsin inşaAllah. Pkk nın kime meydan okuduğu aşağıdaki resimden anlaşılıyor:

Camiye apo posteri asan islam düşmanları:

http://www.amedhaber.com.tr/haber_detay.php?id=125597&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

109060.jpg

Son düzenleme:
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-8_11-8-24.png

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler dua edin,şuan gazze gibi olduk ve heryeden saldırı var,sevgli dostum turan şehid oldu ve şehidler var,her yerden kardeşlere saldırı var ve heryer yanıyor adeta..dua edin..belki bizede nasib olur,dün kıl payı kaçırdık...dua edin

Amedi kardeşim Allah yarınız yardımcınız olsun dikkat edin tedbiri elden bırakmayın.Bunlar alçaktır kahpece saldırır kaçar pkknın en iyi yaptığı iş zaten vur kaç taktiğidir. İyi organize olmanızı ve bu azgın kafirlerin ellerinizle helak olmasını mucib olan Rabbimden dilerim.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye Hizbullahı'nın selefi Mücahitlere karşı duruşu nasıl? Bilgisi olan var mı? Yani yakınlaşma olabilir mi?
Şu an PKK açısından konu İslam a saldırı olmakla beraber bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

Üst Ana Sayfa Alt