Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rukye Âyet’leri Okununca Büyücü Ve Cin’lenmiş Kadinlarin Tepkisi.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Rukye ayetlerini dinleyince bende tuhaf olmuştum, bir hafta etkisinden kurtulamadım. Dikkat edin ahkiler, bu mahluklarla her an iç içeyiz korunmak lazım.

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet gercek . Ben canli sahit olmusum hatta cin ile konustuk. Ya kardesler bol bol Allah i anin her an Rabbimizi dusunun ve onlarin aslinda zayif olduklarini dusunun . Birde hep abdestli gezin . Kur an cok okuyun ozellikle saffat suresi . Konustugumuz cin elhamdulillah cikip musluman oldu ; olmadan once saffat dinletince titriyordu ve yandigini soyluyrdu diordi ki bu ayet bize inmis bizi yakiyor . Yani Rabbim iz cok merhametlu ve korunacak bir kur animiz var . . .

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
suphanallah insanlar şeytanlara dost olmuş farkında değil
şeytana dinini satarak onu sakinleştirmeye razı olduklarından boynunda nuska olmadan banyo bile yapmıyanlar var
eroin kullanan insana eroin verirseniz elbette sakinleşir
nuskada böyle birşey
bütün bunların cevabı tek bir ayetle bile anlaşılıyor
Kim Rahmân'ı zikretmekten gafil olursa, yanından ayrılmayan bir şeytanı ona musallat ederiz. zuhruf 36

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Farkındalık çok önemli, iman da zayıfsa işi kolaylaşıyor bu mahlukların, musallat olanlar da müslüman olmayanlar. Nasıl ki onlarla irtibata geçmemiz haramsa onların da aynı şekilde. Bu haramı işleyenler bizden de onlardan da müslüman olmayanlar. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Banyo ya girerken, sofrada, gece vakti pis yerlerde, kuytularda...

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet gercek . Ben canli sahit olmusum hatta cin ile konustuk. Ya kardesler bol bol Allah i anin her an Rabbimizi dusunun ve onlarin aslinda zayif olduklarini dusunun . Birde hep abdestli gezin . Kur an cok okuyun ozellikle saffat suresi . Konustugumuz cin elhamdulillah cikip musluman oldu ; olmadan once saffat dinletince titriyordu ve yandigini soyluyrdu diordi ki bu ayet bize inmis bizi yakiyor . Yani Rabbim iz cok merhametlu ve korunacak bir kur animiz var . . .
saol kardeş imanım arttı

Üst Ana Sayfa Alt