Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rukyede Yaşadığım Paranormal Olaylar

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mücmel olarak anlatıcam, menzil tarikatına intisap ettim tövbe adabı dedikleri şeyleri yaptım ve gece rüyamda kendi muhitimin yakınlarında - bu arada hava acayip kasvetli- üç adet siyah görünümlü süzülen varlık gördüm. ilk başta kadın zannettim ama süzülmeleri beni şüphelendirdi. sonra tarikata sokan arkadasa sordum bunlar cinlerdir dedi eğer sofilik yapmazsan bunlar seni kendilerine hizmetkar yapacak dediler..

gel zaman git zaman rabıta denen ritüelde beni cezbe hali bastı ve ilk defa caminin içinde titremeye bağırmaya başladım bana sofiler engel oldular. bulunduğum yerin en cezbeli sofisi bendim bazı zamanlar kendimden geçip düşekalıyordum.

sonra başka bir yere taşındık orada rukyeci bir abiyle karsılastım psikolojik sorunlarımdan bahsettim beni okurmusun dedim ve evine cagırdı gittim yanına oturdum ezan okumaya başlar başlamaz beni bir hal kapladı ve titremeye başladım sonra içerisinde büyü kelimesi geçen ayetleri okudu ve benimde midem bulanıp kustum -olacak şey değil!- sonra içimde bir güç/varlık bedenimdeki hakimiyeti ele aldı ve dile gelmeye başladı. sanki direksiyondayken beni aşağı attı ve o direksiyona geçip arabayı kullanmaya başladı.

yahudi olduğunu adının kufertuş olduğunu hatırlıyorum. yine rukyeciye biz bu cocugu istiyoruz gibisinden bişiler söyledi. tarikattan mı geldin sorusuna da gülerek karşılık verdi.

bir keresinde evdeyken annem bana rukye dinletti ve aglama krizine girdim, haykırarak ağlıyordum sonra annem hocaya sormuş ve hoca bunda bişiler var demiş..

hikayem bu kadar ihvanlar

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Daha devam ediyor mu ? Rukye tedavisinden sonra ?

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ruhsal sorunlarım var. duygularım alınmış gibi. tükenmişlik, bezginlik, tembellik, umutsuzluk son raddesinde. hiçbir duyguyu hissedemiyorum. sevinemiyorum, üzülemiyorum, gülemiyorum ve ağlayamıyorum.

nolcak sonum bilmiyorum

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
ruhsal sorunlarım var. duygularım alınmış gibi. tükenmişlik, bezginlik, tembellik, umutsuzluk son raddesinde. hiçbir duyguyu hissedemiyorum. sevinemiyorum, üzülemiyorum, gülemiyorum ve ağlayamıyorum.

nolcak sonum bilmiyorum
Bunlar rukyeden sonra devam ediyorsa cinden dolayı olmuş gibi gözükmüyor. Zaten gördüğüm kadarıyla cinler mental sorunlara sahip insanlara daha çok musallat oluyorlar, başa çıkmaları daha zor olacağı için. Bir kontrole gitmeniz iyi olur bu durumda.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir keresinde uykumda iki katlı bir dairede gördüm kendimi... çok susamıştım aşağı kata inip su içtim.. tam merdivenlerden yukarı çıkacekken çaprazımda tam olarak;

How did Sauron regain his body, and why can't he do it again? - Quora

böyle bir şey gördüm ne oldugunu anlayabilmek için ona dokundum. dokunur dokunmaz üzerime kapaklandı ve kavga etmeye başladık. ben tam kurtulacakken suratından bir el çıkmaya başladı. bende bütün bildigim duaları okur okumaz rüyadan kurtuldum ve uyandım. uyanır uyanmaz da ezan okunmaya başladı..

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
bir keresinde uykumda iki katlı bir dairede gördüm kendimi... çok susamıştım aşağı kata inip su içtim.. tam merdivenlerden yukarı çıkacekken çaprazımda tam olarak;

How did Sauron regain his body, and why can't he do it again? - Quora't he do it again? - Quora

böyle bir şey gördüm ne oldugunu anlayabilmek için ona dokundum. dokunur dokunmaz üzerime kapaklandı ve kavga etmeye başladık. ben tam kurtulacakken suratından bir el çıkmaya başladı. bende bütün bildigim duaları okur okumaz rüyadan kurtuldum ve uyandım. uyanır uyanmaz da ezan okunmaya başladı..
Bunlar depresif bozukluklara sahip kimselerde olan şeyler. Tanıdığım depresif bozukluk teşhisi konmuş bir kardeş de bu tür rüyalar gördüğünden/karabasan yaşadığından bahsetmişti (ve ben de aynı şekilde). Gördüğünüz bu şeyler kendi iç dünyanızı yansıtıyor aslında.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dua okuyunca hemen ayılmam ayılır ayılmaz da ezan okunması beni başka şeyleri düşünmeye sevkediyor

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
menzilde büyülenmis-cinlenmissiniz. saglam bir rukyeciyle tedavi altina alinip kendinizi her daim kuran ile korunmanizi tavsiye ederim aksi halde bu git gellerin devamli olma ihtimali cok yüksektir. benzer sekildeki kardeslere de aynisini öneririm.

yani rukye yaptirdim simdi iyiyim demeyin zira is o zaman yeni basliyor gerisi sizde kendinizi her gün sabah-aksam kuran ile korumaniz gerekir aksi halde eski durumlara dönebilirsiniz.

Allah seytanlara lanet etsin.

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye tedavisine ihtiyacı olan kardeşler Rukye ayetlerini yanlız başına Cat diye dinlemeyin özellikle yakma ayetlerini..kadının biri vefat etti bu yuzden..bedendeki cin devreye girdi rukye dinlerken kadın kendini aşağı attı kaşla goz arasinda..Allah muhafaza..

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
menzilde büyülenmis-cinlenmissiniz. saglam bir rukyeciyle tedavi altina alinip kendinizi her daim kuran ile korunmanizi tavsiye ederim aksi halde bu git gellerin devamli olma ihtimali cok yüksektir. benzer sekildeki kardeslere de aynisini öneririm.

yani rukye yaptirdim simdi iyiyim demeyin zira is o zaman yeni basliyor gerisi sizde kendinizi her gün sabah-aksam kuran ile korumaniz gerekir aksi halde eski durumlara dönebilirsiniz.

Allah seytanlara lanet etsin.
Menzilde olup musallat kapmayan pek görmedim şu meshur çorba yoluyla

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Karabasan gelirse israrla ve devamlı son ve kesin çare eliniz açıkken Ayetle Kürsi okuyun bitesiye kadar elinizi yavas yavas kapatin avucunuzu cin ölur ve tayfasi onlardan biri ölünce birdaha gelmez ben öyle yaptım direndi gitmicem diye(Ayetel Kürsi okuyup bitirmemem için yapıyor) ama o olaydan sonra birdaha gelmedi.Bunu Ben Halima Hoca da söyledi

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Mücmel olarak anlatıcam, menzil tarikatına intisap ettim tövbe adabı dedikleri şeyleri yaptım ve gece rüyamda kendi muhitimin yakınlarında - bu arada hava acayip kasvetli- üç adet siyah görünümlü süzülen varlık gördüm. ilk başta kadın zannettim ama süzülmeleri beni şüphelendirdi. sonra tarikata sokan arkadasa sordum bunlar cinlerdir dedi eğer sofilik yapmazsan bunlar seni kendilerine hizmetkar yapacak dediler..

gel zaman git zaman rabıta denen ritüelde beni cezbe hali bastı ve ilk defa caminin içinde titremeye bağırmaya başladım bana sofiler engel oldular. bulunduğum yerin en cezbeli sofisi bendim bazı zamanlar kendimden geçip düşekalıyordum.

sonra başka bir yere taşındık orada rukyeci bir abiyle karsılastım psikolojik sorunlarımdan bahsettim beni okurmusun dedim ve evine cagırdı gittim yanına oturdum ezan okumaya başlar başlamaz beni bir hal kapladı ve titremeye başladım sonra içerisinde büyü kelimesi geçen ayetleri okudu ve benimde midem bulanıp kustum -olacak şey değil!- sonra içimde bir güç/varlık bedenimdeki hakimiyeti ele aldı ve dile gelmeye başladı. sanki direksiyondayken beni aşağı attı ve o direksiyona geçip arabayı kullanmaya başladı.

yahudi olduğunu adının kufertuş olduğunu hatırlıyorum. yine rukyeciye biz bu cocugu istiyoruz gibisinden bişiler söyledi. tarikattan mı geldin sorusuna da gülerek karşılık verdi.

bir keresinde evdeyken annem bana rukye dinletti ve aglama krizine girdim, haykırarak ağlıyordum sonra annem hocaya sormuş ve hoca bunda bişiler var demiş..

hikayem bu kadar ihvanlar

Allah şifa versin Ahıskalı kardesim.
Yani bu tip durumlar menzilden sonra mi oldu yoksa cocuklugundan itibaren ruhsal sıkıntıların var mıydı.
Bir de daha evvel nörolojik muayane filan oldu mu.
once bunlari bi tespit etmelisin. Kendi gucun yoksa yakinlarindan aile bireylerinden yardim istemelisin. tıbbı muayane sonucuna göre yol belirle. zaten herkes yazmis dualarina devam et. ama cidden beyinsel bir bozukluk var mi yok mu ona da baktirmani siddetle tavsiye ederim.Rabbim yardimcin olsun cidden cok zor bi durum.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cin musallatı, büyü bi yana bende asperger sendromu, bipolar ve obsesyonlar var çok meşakkatli bir ömür sürüyorum.. kimde şifa arıyacagımı şaşırdım

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

nolcak sonum bilmiyorum

Cin bedeninizden çıkmış mı? Rukye yapan ne dedi? Eğer çıkmamışsa devamlı rukye tedavisi yapsanız daha iyi olur. Çünkü cinin devreye girmesi çıktığı anlamına gelmez. Cin ifritse zorlayabilir, çıkmamak için direnebiliyorlar. Ona davet yapın.
Bide şu an ki inancınızı bilmediğim için diyorum. Bu yapılanlar için tevbe edip tam bir akideye girmek gerekir.
Rukyeciniz size belki yağ ve (sahih)zikirler de önerebilir onları da uygulayın. Tüm bunlara rağmen inat eder ve çıkmazsa onun hakkı bol bol devamlı okunan Saffat suresidir.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Nörologa mı gitsem acaba uhti kardeşim
Cin musallatı, büyü bi yana bende asperger sendromu, bipolar ve obsesyonlar var çok meşakkatli bir ömür sürüyorum.. kimde şifa arıyacagımı şaşırdım

Ahiskali bu konuda tecrube sahibi olanlar sana tavsiylerini vermis bununla beraber gercekten bir nöroloğa gitmende de fayda var. hem asperger hem bibolar vs diyorsun bu duygu durumunu aciklar. ek olarak zaten musallat vs varsa da ek olarak seni daha cok sıkıntıya sokar.
bu teshisler varsa sende demek ki evvelden gitmissin tedavi oldun mu devam ediyor musun yoksa biraktin mi. Sifa icin hem rukye hem de tibbi mudahele edilmesi gerektigini dusunuyorum ben.

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cinni kaynaklı sorunlar nörolojik muayenelerde çoğunlukla tespit edilmez birde cin in bedendeki konum kalimina göre değişir vücutta çok uzun süre kalan var git gel yapan var kısa veya uzun zamanli ayrılıp vücuda dondugunde rahatsızlık verenler var rukyede bile rukyeciyi kandırmak için bedenden çıkmış numarası yapanlar oluyor mesela..birde bu varliklar insan vücudunu ve insan vücudundan faydalanmayı çok sever insan vücudu onlar için saray gibi..o yüzden de inatcilar çıkmama konusunda.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Alketa Abla iki senedir günde bi avuç hap ile tedavi oluyorum elhamdulillah krizlerim depresyonum ani ataklar sona erdi ama bu haplar sanki ruhumu öldürdü doğal duygulardan nasipsiz kaldım

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
@Alketa Abla iki senedir günde bi avuç hap ile tedavi oluyorum elhamdulillah krizlerim depresyonum ani ataklar sona erdi ama bu haplar sanki ruhumu öldürdü doğal duygulardan nasipsiz kaldım
İyi tarafından bakarsan çürük alabilirsin birde çok kötü durumda isen devlet maaş veriyor diye biliyorum.

Ayrıca bu durumdan kurtulabilmek için nebevî sünnetin çizgisinde sabah akşam her vakte göre zikir çizelgesi yapıp aksatmadan riayet yapabilecek şekilde kendini vermen gerekir.

Ayrıca iyi bir rukyeci ile Allah'ın izni ile bir ayda atlatırsın.

Rabb'im şifa versin

Üst Ana Sayfa Alt