Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Rus Büyükelçisine Saldırı

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnşallah tevhid ehli birisi yapmamıştır, eğer öyleyse maslahata uygun olmayan bir eylem...Asıl bundan sonraki gelişmeleri izleyip görmek gerekiyor. 9 günde 3 olay oldu.Türkiye üzerindeki oyunlar devam ediyor. 15 Temmuzun artçı sarsıntıları devam ediyor. 15 Temmuza richter ölçeğiyle 7,7 dersek, bu olay 5,5 şiddetinde...Beşiktaş patlamasına bile ancak 4,3 filan denebilir.

sekerci100 Çevrimdışı

sekerci100

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
resized_52a8c-2c235632c0ddaxmxaaadwm_.jpg
pictureprincip.jpg
Gavrilo Princip, 28 Haziran 1914'te Saraybosna'yı ziyarete gelen Avusturya-Macaristan İmparatorluğu veliahtı Arşidük Franz Ferdinand'ı öldürerek, I. Dünya Savaşı'nın başlamasına neden olan Saraybosnalı Sırp milliyetçisi genç.
Bu adam gibi tarihe geçmez inşallah.

sekerci100 Çevrimdışı

sekerci100

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
يغزون ديارنا ويقتلون أطفالنا ونساءنا ويهدمون بيوتنا ومساجدنا ويحرقون بلادنا بإرهابهم فإذا أصابهم شرر من النار التي أضرموها شجبوا #الإرهاب !
Ne yazıyor Şeyh Makdisi yazmış

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aptal adam !Hangi akla hizmettir bu ?Bu kadar başsız,dağınık ve akılsız olmak artık çok sıkıntı olmaya başladı.Müslümanlara yardım ettiğini mi düşünüyor bu yaptığı hareketle.Nasıl bir düşünce bu ?

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
يغزون ديارنا ويقتلون أطفالنا ونساءنا ويهدمون بيوتنا ومساجدنا ويحرقون بلادنا بإرهابهم فإذا أصابهم شرر من النار التي أضرموها شجبوا #الإرهاب !
Ne yazıyor Şeyh Makdisi yazmış
Terörizm ile diyarlarımızı işgal ediyorlar ve çocuklarımızı, kadınlarımızı öldürüyorlar ve evlerimizi, mescidlerimizi yıkıyorlar ve topraklarımızı yakıyorlar, terörizm ateşinin kıvılcımları onların başına gelir ise kınıyorlar.

Kıt Arapçam ile bu kadar anladım.

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Terörizm ile diyarlarımızı işgal ediyorlar ve çocuklarımızı, kadınlarımızı öldürüyorlar ve evlerimizi, mescidlerimizi yıkıyorlar ve topraklarımızı yakıyorlar, terörizm ateşinin kıvılcımları onların başına gelir ise kınıyorlar.

Kıt Arapçam ile bu kadar anladım.

Ben yazdım baktım ki yapılmış bile tercüme. Doğru yapmışsın kardeşim sadece en son kelime yanlış kınadı olacaktı yani şeyh o sözleri söyleyip kınamış..

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rus dışisleri ; bu bir terör saldırısıdir dedi..
Rusya suriyeyi jetleriyle vurdumu vurmadimi ??..
Bu hangi hangi katagoride ..

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Adam polis üstüne polis okulundam çıkma polis nerede duyulmuş polis okulumdan cihadi çıktığı birde usamenin kaseminden alıntı yapıyor fetullahın iti değilse birşey bilmiyorum..

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abla bu melih çok dikkate alınacak bir adam değil bu analizi yapmak için prof olmaya da gerek yok vallahi çıldırıyorum saldırının islama kalmasına, ülkenin savaşa sürüklenmesine..
Rahat ol kardesim
Allahin düsmanları uyumaz..
Ulkeye 15 temmuzda katil amerika saldirdi feto üzerinden hepsi onun uzantisi ..musluman karınca bile incitmez..bilmem anlatabildimmi..

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fetocular yapmıs ..belliydi zaten
Diyorlarmiski ; ic sawaş cıkarıp darbe yapicaz basa biz gecicez..

Üst Ana Sayfa Alt