Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Rüyamda Cinler Korkutuyor, Ne Yapmalıyım?

T Çevrimdışı

tugceclk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
evet tugceclk kardeş bunu muhakkak yılmadan bir kaç gün dene ..zira aynı sorun benim kızımda da vardı. biz bu şekilde bir kaç gün yaptık ,kendimizde yüklsek sesle her gün okuduk ELHAMDULİLLAH şimdilerde bi sıkıntı yok İslam kardeşim Allah razı olsun bu güzel önerin için ..

Ümmü Seleme kardeş sizde konuşmada aksama oldumu peki heralde dılım tutuluyor yavaş yavas ve enerjim yok halsizim sürekli..

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
tıkla---> Cinler ve Kötülüklerinden Korunma Yolları

tıkla---> Cinler Alemi: Cinler Hakkında Kapsamlı Bilgiler içerir

Rasulullah'ın Dua ile Tedavisi (İbn Mace Tıb Bahsindeki) "Ebubekir Şatıri'den"

İbn Ebi Leyla'dan, onun babası Ebû Leylâ'dan şöyle dediğine dair naklettiği rivayet edilir:
Ben Peygamber (s.a.v.)'in yanında oturuyorken bedevi bir arap onun yanına geldi ve:
“Benim, ağrıları bulunan bir kardeşim vardır” dedi. Peygamber:
“Kardeşinin ağrıları nedir”, diye sordu. O,
“onda bir parça delilik vardır” dedi. Peygamber:
“Git onu bana getir”, dedi.
(Ebâ Leylâ) dedi ki: “Bedevi arap gitti, kardeşini getirdi. Peygamber (s.a.v.)’in önünde oturttu.
Peygamber (s.a.v.)’in ona Fatiha'yı, Bakara suresinden ilk dört âyeti, ortasından "ilâhınız tek bir ilahtır" (Bakara, 163) ve Ayetu'l-Kursî ile birlikte iki âyeti, sonundan da üç âyeti okudu. Al-i İmran suresinden de bir âyet okudu. Zannederim: "Allah kendisinden başka hiçbir ilâh olmadığını... açıkladı." (Al-i İmran 18) ayetini okudu.
A’raf suresinden de: "Şüphesiz Rabbiniz o Allah'tır ki... yarattı." (Araf 54) âyetini, Mu'minûn suresinden bir âyeti: "Kim buna dair hiçbir delili bulunmaksızın Allah ile birlikte başka bir "Doğrusu Rabbimizin şanı çok yücedir. O ne bir zevce edinmiştir, ne de bir evlat." (Cin, 3) âyetini, Saffat suresinin başından on âyet-i kerime, Haşr suresinden üç ayet-i kerime; "De ki: O Allah'tır, bir ve tektir" (İhlas, 1) suresini ve Muavizeteyn (Felak ve Nas) surelerini okudu.
(Hasta olan) bedevi arap en ufak bir rahatsızlığı olmaksızın iyileşmiş olarak kalktı.
(İbn Mâce'nin Tıp bahsi)

bu.mp3

FAT?HA SURES?.docx --> dua metni

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Hastalığın belirtileri

1-İbadeti, Allah'ı zikretmeyi ve kur'an okumayı bırakması veya meclislerden uzaklaşması bulundugu zamanda rahatsız olub uyuklaması

2-Davranış, söz ve hareketlerinde dengesiz olması

3-Sara durumuna benzer bazı durumlar bayılmalar grizlerin sıklaşması

4-Vucutta aşırı derecede kasılma ve gerilmeler ellerini ovalamak parmakları kütletme donuk bakışlar

5-Organların birisinde yada bir kısmında felç durumu olması sag kol veya sol kolla sol bacak gibi

6-Sebepsiz öfkeler ve donuk bakışlar ani kızma yerinde duramama aşırı rahatsız edici sıkıntı

7-Helada uzun süre kalması ve kendi kendine konuşması

8-Devamlı olarak başağrısı(ilacın tesir edemediği)

9-Tıbben bir masuru yok iken kadınlarda çocuk olmaması.doktorların tıbben her şeyin normal oldugunu söylemelerine ragmen tüm tahlil ve filimlerin müsbet oldugu halde hamile kalamaması

10-Kadınlarda adet düzensizliği erken geç gelmesi yada fazla kan gelmesi gibi çok sancılı olması vs.

11-Rüyada korkunç yaratıklar görme başsız insanlar kısa yada anormal yükseklikte kanlı siyah insanlar kendine saldıran insanlar hayvanlar ve rüyaların tekrar uyudugunda kaldıgı yerden devam etmesi (yüksekten düşme, yırtıcı hayvanlar sürekli kabuslar vs.) şeyler görme

12-Yalnız kalmaktan sürekli korkması ve karanlıkta odadan odaya geçerken arkasından sanki birisi tutacakmış gibi hissetmesi sürekli arkasında bir nefes oldugunu hissetme( gerçekte olmayan bu kişinin gölgelerini de görüyormuş gibi hissetmesi)

13-uyku düzeninin bozuk olması. Uyuyama Korkuyla uyuyup korkuyla uyanma.

14-Uyurken konuşma inleme (ah çekme)

15-Sebepsiz yere ağlamalar. Niye agladıgını bilmeden aglama soruldugunda bende niye agladım bilmiyorum gibi cevab alma ve hep ölümden bahsetne intihar hissi

16- Midede kolda bacaklarda karıncalanma uyuşma eklemlerde agrı devamlı uyuşukluk hayata küskünlük

17-Göğüste daralma nefes almada güçlük çekme titreme

Cin Hastasının Uyanık iken belirtileri

1- Hapın kesmedigi baş agrıları

2- Dinde şübhe ve uzaklaşma

3- Zihinde kafa ve beyinde aşırı yorgunluk

4- Zaman zaman vucutta kasılma ve gerilmeler kolların ve bacakların tersine dönmesi hali

5-İşten soguma aşırı şekilde tembelleşme

6-Kadınlarda düzensiz ay hali

7-Sebebsiz aglama veya ani gülmeler

8-Çok şittetli gırize girme veya sara hastası gibi bayılma

9-Zaman zaman saldırgan zaman zamanda sakin olma ani hareket deyişiklikleri

10- İnsanlardan uzaklaşma

12-Ani çıglık atma veya gülme yada kendi kendine konuşma

13-Nefes alıb vermede zaman zaman zorlanma ve yutkunamama

14-Ezan ve Kur’andan rahatsız olma

15-Aşırı sinirli olma

Genelde hastayı izledigimizde yukardaki rahatsızlıkları görürüz

Cin Hastasının Uykuda belirtileri

1- Geceleri uyuyamaz durmadan saga sola döner iyice bitkin hale gelince uyur sabahlarıda gec kalkar uykuları düzensizdir

2- Bakışları donuktur

3- Üzüntüleri va aglamaları sebebsizdir ve heb sıkıntılıdır

4- Heb tedirgindir her an bir olay olacakmış gibi hisseder.

5- Midede hep yanma vardır.

6- Hasta insanları gördügünde sıkılır kalabalıktan hoşlaşmaz

7- Rüyaları ise kabus halindedir.

8- Yalnız kalmak ister

9- Rahatsızlıgını kabullenmez

10- Uykuda kendini mezarda veye mezarlıkta yada pislik içinde görür yada anarmal yaratıklar görür

11- Uylukları agrılıdır

12- Dişlerini sıkar hatta gıcırtadan sesler çıkarır

13- Rüyalarında yılan aslan kesik başlı kanlı insanlar görür genellikle karanlık ve dehlizlerde gelişen rüyalar olur.

14- Uykusunda bazan konuşur bazan güler veya çıglık atar aniden kalkar. Veya yüksekten düşüyormuş gibi kalkar

15- Uyanması ise zor olur agırlıgını zor atar kendini toparlıyamaz

Bedende olduğu nasıl anlaşılır?

1-Cinler insan bedenine girerler ve bazen biz dikkat etmedigimizde hastayla konuştugumuzu zannederiz fakat bedende cin vardır ve onunla konuşuyoruzdur hastanın taklidini yaparlar bakişlar deyişik kişiligi farklı olur

2-Eğer hastanın bedenindeyse hastada titreme kasılma ani çıglık atma bedeninde kısmi felce benzer rahatsızlıklar göze çarpar

3-Eğer devamlı bedende duruyorsa bazan bacakta kolda yani eklemlerde uyuşukluklar aksamalar hadda hareket edememe kısmi felç hafıza kaybına ugramış gibi haller görülebilir

4-Ara ara gelib giden bir cin olurki buda gelir gider ve ani vuruşlar yaparak hastayı rahatsız eder bunlara benzer hastaya ait cinin olup olmadıgını anlamak içinse hastanın kulagına uuzübesmele çekerek ayet veya ezan okudugumuzda hasta çıglık atar titrer bayılır veya ellerini kulaklarına kapatır yada aglamaya başlar yine bakışları ise sert ve hırçın olur

5-Hastanın bakışları deyişir saga sola ters ters bakar yada gözleri kapanır

6-Okurken çıglık atar yada kulaklarını kapatır.

7-Hasta bagırmaya başlar

8- Hasta bayılır cin bedene girer ve cin konuşur

9-bedene giren cin adını söyler ve anlaşmak isteyebilir. Yada hasta sahiblerini ve hastayı tehdit edebilir.

10-Hasta aglanıp sızlanır gibi görünür kendinin cin oldugunu gizlemek için hasta numarası yapar.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Hastaya Tavsiyeler

1.Sabırlı azimli olan herseye dayanmalı ve ümitli olmalı

2.Şifayı verenin sadece Allah(cc) olduğuna inanmalı felan hocaya felan hacıya deyil sadece Allahın şifa verecegine ve islami çalışmaya güvenmeli

3.Dua ile Allah'a yönelmeli bol bol dua etmeli ve 6 kabul vaktini gözetmeliki özellikle bu vakitlerde yapılan dualar bosa gitmez.

A: Gecenin son üçtebirini

B: Ezanla kamet arasını

C: Ezan okunurken

D: Farz namazların sonunu

E: Cuma günü imam mimbere çıkıpta namazı eda edinceye kadar

F: Cuma günü ikindi namazının sonuna kadarki zamanı

4. " İnne lillahi ve inne ileyhi raciun", "ve la havle vela guvvete illa billahil aliiyil azım" "hasbunallah ve nımel vekil"tevhit salavat hasbünallah ve nigmel vekil-i bolca demeli

5. Kur'andan hergün bolbol okumalı ve ertesi gün biraz daha artırmalı. Mesala bugun bir sayfa okursa ertesi gün artırarak ikisayfa okumalı

6. Sabah akşam zikir etmeli.( Allah kelamıyla)

7. Nafile namaz kılamlı ve arada oruç tutmalı.

8. Mümkün olduğu kadar abdestli olmalı.

9. Hasta her işe besmeleyle başlamalı.

10. kur'an okuyup da üzerine nefes üflediği suyu içer ve onunla banyo yapar. Aynı şartlaradaki zeytin yağını ağrıyan yerlerine sürerse fayda görür

Okurken hastada görülen vakıalar

1.El ve ayaklarda karıncalanma kollarında eklemlerinde agırlık ve uyuşukluk devamlı gerilme kasılma başında aşırı agrı meydana gelir

2.Titreme kolda bacakta gözde segrime donuk bakışlar gırız gelir ve dişler kilitlenebilir. Hatta nefes aması zorlaşır bayılabilir.

3.Sol kol veya bacakta uyuşukluk meydana gelir. Felçli gibi kalabilir

4.Gözler tamamen kapanır bayılır bedenine cin girebilir .ve bağırmaya başlayabilir. Bagıran sa cin olabilir hastada bagırabilir çünkü o an tasarruf başlamıştır hastamı yoksa bagıran cinmi iyi bilinmelidir.

5.Baş dönmesi,daralma gerilmeler artabilir hatta hasta yanındakilere saldırabilir vede sert sert bakabilir çıglıklar atabilir mide bulantısı ve aşırı kusma isteği oluşur.

Not: Hasta en az üç en fazla kırk gün okunabilir. Duruma göre devam edilir . Tedavi olduğundan emin olununcaya kadar tek sayılı gün takib edilerek bitirilir.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Seleme kardeş sizde konuşmada aksama oldumu peki heralde dılım tutuluyor yavaş yavas ve enerjim yok halsizim sürekli..

olmaz mı..kızımda bariz tutukluk (kekemelik)başlamıştı doktorlara falan götürdüm psikologlara korkudan dediler şimdi çok iyi konuşması da düzeldi uzun zamandır birşey de görmediğini söylüyor ..ama çok mücadele ettik ailecek ...

T Çevrimdışı

tugceclk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
olmaz mı..kızımda bariz tutukluk (kekemelik)başlamıştı doktorlara falan götürdüm psikologlara korkudan dediler şimdi çok iyi konuşması da düzeldi uzun zamandır birşey de görmediğini söylüyor ..ama çok mücadele ettik ailecek ...
ne güzel rabbım bana da nasıp eder ınsallah bır daha olmaz ınsallah

T Çevrimdışı

tugceclk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hastalığın belirtileri

1-İbadeti, Allah'ı zikretmeyi ve kur'an okumayı bırakması veya meclislerden uzaklaşması bulundugu zamanda rahatsız olub uyuklaması

2-Davranış, söz ve hareketlerinde dengesiz olması

3-Sara durumuna benzer bazı durumlar bayılmalar grizlerin sıklaşması

4-Vucutta aşırı derecede kasılma ve gerilmeler ellerini ovalamak parmakları kütletme donuk bakışlar

5-Organların birisinde yada bir kısmında felç durumu olması sag kol veya sol kolla sol bacak gibi

6-Sebepsiz öfkeler ve donuk bakışlar ani kızma yerinde duramama aşırı rahatsız edici sıkıntı

7-Helada uzun süre kalması ve kendi kendine konuşması

8-Devamlı olarak başağrısı(ilacın tesir edemediği)

9-Tıbben bir masuru yok iken kadınlarda çocuk olmaması.doktorların tıbben her şeyin normal oldugunu söylemelerine ragmen tüm tahlil ve filimlerin müsbet oldugu halde hamile kalamaması

10-Kadınlarda adet düzensizliği erken geç gelmesi yada fazla kan gelmesi gibi çok sancılı olması vs.

11-Rüyada korkunç yaratıklar görme başsız insanlar kısa yada anormal yükseklikte kanlı siyah insanlar kendine saldıran insanlar hayvanlar ve rüyaların tekrar uyudugunda kaldıgı yerden devam etmesi (yüksekten düşme, yırtıcı hayvanlar sürekli kabuslar vs.) şeyler görme

12-Yalnız kalmaktan sürekli korkması ve karanlıkta odadan odaya geçerken arkasından sanki birisi tutacakmış gibi hissetmesi sürekli arkasında bir nefes oldugunu hissetme( gerçekte olmayan bu kişinin gölgelerini de görüyormuş gibi hissetmesi)

13-uyku düzeninin bozuk olması. Uyuyama Korkuyla uyuyup korkuyla uyanma.

14-Uyurken konuşma inleme (ah çekme)

15-Sebepsiz yere ağlamalar. Niye agladıgını bilmeden aglama soruldugunda bende niye agladım bilmiyorum gibi cevab alma ve hep ölümden bahsetne intihar hissi

16- Midede kolda bacaklarda karıncalanma uyuşma eklemlerde agrı devamlı uyuşukluk hayata küskünlük

17-Göğüste daralma nefes almada güçlük çekme titreme

Cin Hastasının Uyanık iken belirtileri

1- Hapın kesmedigi baş agrıları

2- Dinde şübhe ve uzaklaşma

3- Zihinde kafa ve beyinde aşırı yorgunluk

4- Zaman zaman vucutta kasılma ve gerilmeler kolların ve bacakların tersine dönmesi hali

5-İşten soguma aşırı şekilde tembelleşme

6-Kadınlarda düzensiz ay hali

7-Sebebsiz aglama veya ani gülmeler

8-Çok şittetli gırize girme veya sara hastası gibi bayılma

9-Zaman zaman saldırgan zaman zamanda sakin olma ani hareket deyişiklikleri

10- İnsanlardan uzaklaşma

12-Ani çıglık atma veya gülme yada kendi kendine konuşma

13-Nefes alıb vermede zaman zaman zorlanma ve yutkunamama

14-Ezan ve Kur’andan rahatsız olma

15-Aşırı sinirli olma

Genelde hastayı izledigimizde yukardaki rahatsızlıkları görürüz

Cin Hastasının Uykuda belirtileri

1- Geceleri uyuyamaz durmadan saga sola döner iyice bitkin hale gelince uyur sabahlarıda gec kalkar uykuları düzensizdir

2- Bakışları donuktur

3- Üzüntüleri va aglamaları sebebsizdir ve heb sıkıntılıdır

4- Heb tedirgindir her an bir olay olacakmış gibi hisseder.

5- Midede hep yanma vardır.

6- Hasta insanları gördügünde sıkılır kalabalıktan hoşlaşmaz

7- Rüyaları ise kabus halindedir.

8- Yalnız kalmak ister

9- Rahatsızlıgını kabullenmez

10- Uykuda kendini mezarda veye mezarlıkta yada pislik içinde görür yada anarmal yaratıklar görür

11- Uylukları agrılıdır

12- Dişlerini sıkar hatta gıcırtadan sesler çıkarır

13- Rüyalarında yılan aslan kesik başlı kanlı insanlar görür genellikle karanlık ve dehlizlerde gelişen rüyalar olur.

14- Uykusunda bazan konuşur bazan güler veya çıglık atar aniden kalkar. Veya yüksekten düşüyormuş gibi kalkar

15- Uyanması ise zor olur agırlıgını zor atar kendini toparlıyamaz

Bedende olduğu nasıl anlaşılır?

1-Cinler insan bedenine girerler ve bazen biz dikkat etmedigimizde hastayla konuştugumuzu zannederiz fakat bedende cin vardır ve onunla konuşuyoruzdur hastanın taklidini yaparlar bakişlar deyişik kişiligi farklı olur

2-Eğer hastanın bedenindeyse hastada titreme kasılma ani çıglık atma bedeninde kısmi felce benzer rahatsızlıklar göze çarpar

3-Eğer devamlı bedende duruyorsa bazan bacakta kolda yani eklemlerde uyuşukluklar aksamalar hadda hareket edememe kısmi felç hafıza kaybına ugramış gibi haller görülebilir

4-Ara ara gelib giden bir cin olurki buda gelir gider ve ani vuruşlar yaparak hastayı rahatsız eder bunlara benzer hastaya ait cinin olup olmadıgını anlamak içinse hastanın kulagına uuzübesmele çekerek ayet veya ezan okudugumuzda hasta çıglık atar titrer bayılır veya ellerini kulaklarına kapatır yada aglamaya başlar yine bakışları ise sert ve hırçın olur

5-Hastanın bakışları deyişir saga sola ters ters bakar yada gözleri kapanır

6-Okurken çıglık atar yada kulaklarını kapatır.

7-Hasta bagırmaya başlar

8- Hasta bayılır cin bedene girer ve cin konuşur

9-bedene giren cin adını söyler ve anlaşmak isteyebilir. Yada hasta sahiblerini ve hastayı tehdit edebilir.

10-Hasta aglanıp sızlanır gibi görünür kendinin cin oldugunu gizlemek için hasta numarası yapar.

morueqq KARDEŞ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BILGILENDIRDIGIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yönlendirilen kişilere dikkat etmekte fayda var.üfürükçü ve üçkağıtçı sefillere göndermemek gerekiyor.

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
s aleykum . kardeşim öncelikle evinde ve odanda tasvir olan herseyı cıkar . bibloları acıktaki resimleri hatta gazeteleri bile. sunu bıl kı hadıste meleklerın köpek ve tasvir bulunan evlere gıremeyecegı belırtılıyor . sonra da bulabılırsen zemzem bul ve aşağıda verecegım rukye ayetlerını oku inş. ve o suyu devamlı iç . sana zarar da fayda da Allah subhanehudandır ona tevekkul et

RUKYE ŞİFA AYETLERİ :

fatiha suresi,

bakara suresi:1 ile 5 arası / 163,164 / 255,256,257 / 284,285,286

ali imran suresi:18,19 / 26 27,

araf suresi: 54 ile 57 arası.

isra suresi: 81, 82.

muminun 115 ile 118 arası ;

Yasin :1…12 ilk sayfası,

saffat 1…10 ;

rahman suresi.33..36

haşr suresi:21..24.

cin suresi:1..3.

zilzal suresi,

hümeze suresi,

kafirun suresi.

ihlas, felak, nas okunur şifa niyetine okunur üflenir .

T Çevrimdışı

tugceclk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tugceclk kardeşim HAMAS Kardeşin nasihatine dikkat et inşaAllah
uzun zamandır delı gıbı korkuyorum..bugun butun evı sırkelı suyla sildim kapıları bile .ama . ben bugun bısey farkettım ne kadar cok dıle getırırsem dusunursem o kadar cok gelıyor o kadar cok rahatsız edıyor.basım agrıyor halsızlesıyorum daha cok agırlasıyorum .annem uzerınden gelıyor cunku anneme karşı aşırı duskunum tek zaafım o o yuzden zaafımı kullanıyolar.. zaafımı yenmem lazım benım önce daha sonra yasin süresi cok ıyı gelıyor bana yasini okumasam dınlesem bıle ıcımdekı cevremdekı sıkıntı gıdıyor bence nas felak yanı sıra mutlaka yasın de tavsıye edelım yardım ısteyenlere.. onlarla aramdakı tek fark ben gorunuyorum onlar gorunmuyor ve ben onlara zarar vermedım ..ve onların da ıstedıgı bu benı korkutarak daha cok dusunmemı saglamak ben işimi gucumu unuttum bununla ugrasıyorum okudukca gelıyor cunku daha cok korkutuyor cunku onun ıcın ugrasıyorum onun da ıstedıgı bu belkı sabah ezanından sonra yıne korkutmaya calısacak ve yıne annemı kullanıcak kullansın dıledıgı yere kadar o kadar acız ve kotu durumdalar kı benı rahatsız edıp sadece daha cok gunaha gırıyolar benım uykumu zıyan edıyolar.. ALLAH CC HERŞEYE HERKESE YETER.. RABBIMIZI ALLAHIMIZI GÖRMEDEN SEVDİK AŞKLA BAĞLIYIZ NASIL ALLAH DIYORSAM VARLIGINA KUDRETINE YARATTIGINA INANIYORSAM VE YAŞIYORSAM onların da varlıgını benı rahatsız etmelerını onemsememem lazım .. .. onlar kım kı sadece benı bı yere kadar korkutabılır daha sonra sıkılacak hangımız aynı şakayı yapmaktan defalarca sıkılmadık bılıncsızken . ben bunları dusundukten sonra odamdan bunalan ben gırmekten sıkılan ben ısınmaya başladım ... Ben sız kardeslerımden yardım ıstedım cunku böyle bıseyı anlattıgında ınsanlar sana cok farklı gozle bakıyolar gercekten benım yasadıgıma sadece ınanclı ınsanlar anlayabılır.. ama burdakı yazdıklarınızın hepsını yapıcam yapıyorum da .. ALLAH CC HEPINIZDEN RAZI OLSUN..

T Çevrimdışı

tugceclk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s aleykum . kardeşim öncelikle evinde ve odanda tasvir olan herseyı cıkar . bibloları acıktaki resimleri hatta gazeteleri bile. sunu bıl kı hadıste meleklerın köpek ve tasvir bulunan evlere gıremeyecegı belırtılıyor . sonra da bulabılırsen zemzem bul ve aşağıda verecegım rukye ayetlerını oku inş. ve o suyu devamlı iç . sana zarar da fayda da allah subhanehudandır ona tevekkul et

RUKYE ŞİFA AYETLERİ :

fatiha suresi,

bakara suresi:1 ile 5 arası / 163,164 / 255,256,257 / 284,285,286

ali imran suresi:18,19 / 26 27,

araf suresi: 54 ile 57 arası.

isra suresi: 81, 82.

muminun 115 ile 118 arası ;

Yasin :1…12 ilk sayfası,

saffat 1…10 ;

rahman suresi.33..36

haşr suresi:21..24.

cin suresi:1..3.

zilzal suresi,

hümeze suresi,

kafirun suresi.

ihlas, felak, nas okunur şifa niyetine okunur üflenir .
ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Zaten bu cinci hocaların yaptığı da insanların sürekli bu olayları gündemlerinde tutmalarıdır.Yoksa nasıl birşeyler elde edecekler.

Dediğim gibi bu cinlerin alayı hikaye,sen rahat ol işine gücüne bak ve gündeminden çıkar.Bu cinler tekfirciler gibidir sürekli gündem olmak isterler.

E Çevrimdışı

Elbani

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamın aleykum, kardeşim Allah şifa versin.. Sürekli korktuğunu belirtmişsin onların da istediği de bu eğlenmek sen ne kadar korkarsan o kadar eğlenirler.. Allah'a sığın evinde rahat gez Kur'an oku bol bol Kur'an sureleri dinle aklında kalbinde korku olmasın ve onlara karşı vallahi siz bana ALLAH azze ve celle dilemedikçe zarar veremezsiniz sözü dilinden ve kalbinden eksik olmasın eğer böyle yaparsan hafif bir üşüme titremesi geliyor daha sonra etkisi yok olur. Eğer bu durum ilerlerse onlar gelmese bile psikolojik olarak halisinasyon görmeye başlarsın. Evinde muska heykel tarzı şeyler var ise onları imha et inşaallah. Sabah ve akşam zikirlerini yatarken yapılacak zikirleri eksik etme.. Allah azze ve celle şifa versin..

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
morueqq akhim benim profesor akhim vallahi ne güzel anlatmışsın maşallah..Elhamdulillah ben de yaşamıştım atlattım bunları ve akhi inan tek tek bu belirtilerin %70ini yaşadım Rabbim nasip etti kurtuldum.Bağcılar tarafında salih memişoğlu diye bir adamdan da yardım aldım onun yaptığı yöntemler ne kadar başarılı oldu onu Allah svt daha iyi bilir ama şunu söylemeliyim tugclk kardeşime inşallah 1.si Allah svt güven 2.si sanki onlar yokmuş gibi davran kardeşlerimin dediği yöntemleri yazıları da oku uygula inşallah.Ama inan sen ne kadar iradenden onlara transfer edersen onlar o kadar güçleniyorlar iradene sahip çık ve tevhidi kitaplar oku kur'anın yanında itikadını güçlendir imanını arttır kuvvetlendir inşallah.Rabbul alemin seni bu sıkıntıdan bir an evvel kurtarsın inşallah.Vallahi ben o kadar dişlerimi sıkıp onları alaya aldım ki Allah daha iyi bilir onlar benden çekiniyorlar ve korkuyorlar inşallah.. Biz de sonuçta suleyman asmın torunlarıyız inşallah.

Abdulmucib Çevrimdışı

Abdulmucib

لا اله الا الله
Site Emektarı
selamün aleyküm arkadaşlar yaklaşık 2 aydır surekli geceleri ve sabah ezanından sonra mutlaka ruyama cin gelıyor ılk baslarda annemı kötüledi ve annemle uyumaya basladıktan sonra daha cok rahatsız etmeye basladılar .. anlatırken bıle ellerım tıtrıyor lütfen bılgısı olan varsa yardım etsın Allah rızası ıcın.. annemın babamın ve kardesımın kılıgına gırıyolar anlamadıgım şu var kı hasbuallahu nımel vekıl dedıgın anda onlar yok olurmuş ben o sırada korkudan unutuyorum annem kılıgında bu duayı da hatırlatıyor ve sureklı guluyolar ben tıksınmeye başladım sadece ruyamda rahatsız edılıyorum gecelerı uyumasam da sabaha karsı gelıyor.. okunuyorum olmuyor ayetel kursı cın suresı ne yapsam olmuyor yıne gelıyolar yıne gelıyolar.. en son ayaklarını gosterdı bana annemın kılıgında kına yakmış ayaklarına alay edıyor ben soruyorum her defasında annem mısın dıyorum hayır dıyor korktugumu gorunce annenım dıyor.. ben ne yapacagım ben cok korkuyorum lutfen Allah rızası ıcın bana yardım edın lütfen

Cabir r.a şöyle anlatıyor: Bir bedevi, Peygamber sav'e gelip, "Ey Allah'ın Resulü! Rüyamda başımın koparılıp yuvarlandığını, kendimin de onun arkasından koştuğumu gördüm." dedi. Bunun üzerine Peygamber sav, o bedeviye, "Uykunda şeytanın seninle oynamasını herkese anlatma" dedi. (Müslim)

Cabir r.a Rasulullah sav'in şöyle buyurduğunu söyledi: "Sizden birisi, hoşlanmadığı bir rüya gördüğünde sol tarafına üç defa tükürsün. Üç defa taşlanmış (lanetlenmiş) şeytandan Allah'a sığınsın (yani euzu billahi minne'ş-şeytani'r-racim desin) ve bulunduğu taraftan öbür tarafa dönsün." (Müslim, Ebu Davud)

Ebu Katade r.a, Peygamber sav'in şöyle buyurduğunu söyledi:

"Salih (güzel) rüya Allah'tandır. Hulm (hoşlanılmayan rüya) şeytandandır. Kim hoşlanmadığı bir şey (rüya) görürse sol tarafına üç defa tükürsün ve şeytandan Allah'a sığınsın. Böylece o, rüya gören kimseye zarar vermez." (Buhari, Müslim)

Ebu Said r.a, Peygamber sav'in şöyle söylediğini söyledi:

"Sizden biriniz iyi bir rüya görmüşse bu, Allah'tandır. Bundan dolayı kişi, Allah'a hamd etmeli ve onu başkalarına anlatmalıdır. Hoşlanmadığı bir rüya görmüşse bu, şeytandandır. O zaman Allah'a sığınmalıdır (euzu'yü okumalıdır) ve onu başkasına anlatmamalıdır. Böylece o rüya, gören kimseye zarar vermez." (Buhari, Ahmed, Tirmizi)

Kısaca görülen kötü rüya (şeklen) anlatılmamalı; şeytanın bizleri kulluktan alı koymak, kafa karıştırmak ve meşgul etmek için çabalarına prim vermemeliyiz.

Üst Ana Sayfa Alt