Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ş. Usamenin Çetirdek ve Çay İçme videoları (ÇOK NADİR VİDEO KAÇIRMAYIN)

• Konbuyu başlatan şeriatkılıcı
  • Başlangıç tarihi
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
cnn gibi dünyanın rn büyük medya kurulusunda yayınlanınca nadir değildir ki

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
aramaya kalkışsan bu videoyu bulması çok zor olur... ne goooglede ne başka yerde çok zor bulunur.neden zor bulunduğunu bilmem. ona bakarsan guantanamo yolu filminin türkçesi TRTTÜRKTE de yayınlanmasına rağmen ünlü bi filmde olmasına rağmen bulması çok ama çok zor oldu nadir bulmuştum o filmi.

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
malesef kardeş izleyemeyenlerden özür dilerim...

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
değerli kardeşim bu videoyu nadir kılan hiç bir özellik bulunmuyor,normal bir çay içmişler o kadar bundan doğal ne olabilirki,ayrıca çekirdek demişsin,çıtlatma demişsin,ilgi çekmek için süylemişsen bilemiyorum ama ben büyle bişey görmedim,sadece bişeyler yiyiyorlar,çekirdeği kabuğuyla yemişlerse o ayrı tabi...
kusura bakma kardeşim ama bu videonun veriliş biçimi bana abartılı geldi...normal bişey bunda nadir hiç bir şey yok....
lütfen beni yanlışda anlama,niyetim incitmekte değildi ama gördüğüm bu....
selametle..

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben çay muhabbetleri koydum direk başlığı...başkada bişey eklemedim..gerek de yok...gülüyorlar..çay içiyorlar o kadar...çekirdek te yok ortada..:)

gardiyanx Çevrimdışı

gardiyanx

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kim olursa olsun, büyük şirkte cehaleti mazeret sayanlar, bu dini tam manasıylan anlayamamışlardır. tevhidin önündeki en büyük engellerden biriside tekfire karşı duranlardır.

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
değerli kardeşim bu videoyu nadir kılan hiç bir özellik bulunmuyor,normal bir çay içmişler o kadar bundan doğal ne olabilirki,ayrıca çekirdek demişsin,çıtlatma demişsin,ilgi çekmek için süylemişsen bilemiyorum ama ben büyle bişey görmedim,sadece bişeyler yiyiyorlar,çekirdeği kabuğuyla yemişlerse o ayrı tabi...
kusura bakma kardeşim ama bu videonun veriliş biçimi bana abartılı geldi...normal bişey bunda nadir hiç bir şey yok....
lütfen beni yanlışda anlama,niyetim incitmekte değildi ama gördüğüm bu....
selametle..

kardeş cevap vermekte biraz geciktim... yazına teker teker cevap vercem...dikkatli oku yine yanlış anlama!

---------------------------------------

bu video nadir olmaya bilir belki ben öyle sanmışımdır belki siz o önemli değil... uzatmaya gerek yokki...

----------------------------------------

çay içme mevzusuna gelince ben buna "doğal değil olağan üstü bişey" gözüyle bakmadımki..! bende biliyorum çay içmenin doğal bişey olduğunu, norlam bişe olduğunu! heralde olağan üstü gözüyle bakacak değilim!! neden sanki, ben böyle bi gözle bakmışım gibi konuştun anlayamadım doğrusu...

----------------------------------------------

çetirdek ortada yok tmm yoksa yok belki o yenilen şeyin çetirdek olduğunu sanmışımdır... ve çetirdek olduğunu sandım.neden öyle sandın dersen çünkü eliyle yiyip kabuğunu geri koyuyormuş gibiydi .videoya dikkatli bakmadımki.......

----------------------------------------------

ben hiç "çıtlatma" diye bişey demedimki yazılarımı dikkatli oku lütfen yani... fakat ben "çintme" dedim "çıtlatma" değil..."çintme" nin kelime manasıda farklı bişe değil... bildiğiniz çetirdeğin kabuğunu dişimizle çıkartıp yemeye denir...neden böyle demişim gibi konuştun anlayamadım...

-------------------------------------------------

kaldıki ben hiç abartmadım...! aklımın ucundan bile geçmedi...! nadir dedim nadirin kelime manasını bilmiyorsan yazım..
NADİR=seyrek, az, az bulunur.
GERÇEKTENDE BU VİDEO AZ BULUNUR YANİ YALANMI SÖYLEDİM?!!! ben olaya nadir demek istemedim... videoya nadir dedim SEN HER KELİMEMİ YANLIŞ ANLAMIŞIN...

--------------------------------------------

bende biliyorum normal bişe olduğunu

-----------------------------------------------

ben olaya nadir demek istemedim..! videoya nadir dedim..!
SEN HER KELİMEMİ YANLIŞ ANLAMIŞIN...

----------------------------------------------------

LÜTFEN BÖYLE BASİT BİŞEY İÇİN BÖYLE SORUN YAPMAYA GEREK BİLE YOK YANİ...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) ben her şeye oluml yönden bakmak gibi nalet bir huyum var :) ...onun için bir çay muhabbetini bu kadar sarpa sarmayın .

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kim olursa olsun, büyük şirkte cehaleti mazeret sayanlar, bu dini tam manasıylan anlayamamışlardır. tevhidin önündeki en büyük engellerden biriside tekfire karşı duranlardır.

biraz daha açarmısın ne demek istiyorsun? mesajın konuda askıda kalmış durumda.

Edit tekfirci olduğunuzu sonra gördüm o yüzden benim sorum askıda kalmsın ben sizin sorununuzu anladım.

Selametle kalın.

Üst Ana Sayfa Alt