Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
RTE Ve Gıl e 1 günlük arada sonra sinir olmaya devam.

Yine aynı yine aynı.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rojava yalanına inanıp mücahidleri tekfir eden,küfür eden bir kere bile Allah'a secde etmemiş kendini Müslüman sananlara Sinir Oluyorum!

Birde sitelerinde ALLAH swt nin adını anmalarına ben sinir x sinir oluyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mısır da, Suriyede, Myanmarda yapılan katliamdan sonra Rabbini hatırlamak , yardımı ondan istemek yerine

BM nerde, İnsan hakları nerde diye sızlananlara,
Biz islamın izzeti için savaşıyoruz diyenlere Kafirin taktığı isimle, terörist diyen aptal insan sürüsüne

A Çevrimdışı

antitağut1979

Üyeliği İptal Edildi
Banned
tam anlamıyla mükemmel bir yazı allah razı olsun bunu photoshopta renkli çalışıp çoğaltım dağıtmayı düşünüyorum allah razı olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
müsriklerin bayramini müsrikce kutlayip, bir de üstüne vatan millet sevgisi olmayanin dini duygusu olmaz deyip kendini müslüman sanan alcak müsriklerden nefret ediyorum.

Üstüne bunlardan bazilari kendini islami kesime nispet edip habercilik adina bu tür konulari hit-popülülerlik alacagim diye müsriklere yalakalik yaparcasina haber yapan tevhidin t sini anlamamis cahillerden nefret ediyorum.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir taraftan Hac görevini yapıp Müslüman gibi görünen akabinde putun huzurunda saygı duruşu yapanlara sinir oluyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TV de din programı izlediklerini, dini öğrendiklerini zanneden insanlara din diye peri masalları, binbirgece masalları anlatan, sonrada kendilerine din adamı denilen hipnoz ustalarına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt