Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Sokakta Gezen Açık Kadınlara Erkeklerin Bakması Nasıl Engellenebilir?

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yo merak etme, degistigimi söyledimya, asiriya gitmedigin/iz sürece neden dalga filan olarak algilayayimki:D
internet baglantim gitti o yüzden geç yazdim, sende "simdi bu gene alindi"'mi dedin:D:D
yok estagfirullah akhi :D bende geç cevap yazabiliyorum her zaman burda olamıyorum :)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
bence konuyu dagitmiyalim, muhabbet için baska yerler var : )

konu için: biz fransadakiler çok açik diyorduk fakat türkiyedekiler daha beter olmus, ordan gelenlerde böyle diyor
hadi fransadakilerin din iman yok, zaten müslümanda degiller fakat türkiyedekilere ne oluyor, tr'de islami yaymak ve çogaltmak için çok ugrasmamiz lazim, Rabbim bizlerin yardimcisi olsun, dini islami insanlara anlatmak isteyenlere...
ama fransizlarin olmak üzere yabancilarin müslüman olanlari gibta ettirecek kadar dini yasiyorlar masaAllah, islami tam yasiyorlar, su aralar acaba gelecegim yerde sakalli abi kardesler varmi diye merak ediyom, benim sakalim ile imtihanim türkiyede basliyacak...

Davetulislam Çevrimdışı

Davetulislam

Tağutu Reddeden Sağlam bir kulpa Tutunmuştur
İslam-TR Üyesi
Bismillahirrahmanirrahim
Tevhidi anlayan en ufak bir muvahhid bile Artık türkiyede islam olmadığını artık islamın yaşanmadığını anlayacaktır.
Açık saçıklık riya,Allahın emirleri uygulanmaksızın zülüm artık her yeri sarmıştır.
Allahın emirleri Artık uygulanmıyor.Demokrasi adıyla çıkmış ve bu demokrasi islam diye günümüzdeki insanlar kandırılmışlardır.
Şayet günümüzde islam olsaydı Örtünmeyenlere had,zina yapğpanlara had,hrsızlık yapanlara el kesme,Faiz yapanlarada had ceazı verilirdi,
Ama günümüzde kendilerine islam diyen tr cumhuriyeti açık saçıklığı Allahın emirlerini Çiğnemeyi serbest kılmış ve mubah hale getirmişlerdir.
Açık saçıklık Günümüzdeki tr cumhuryetinin halkının getirdiği bir şey değildir.Bilakis tr cumhuriyetinin getirdiği bir şeydir.
Zira Günümüzdeki İnsanlarda artık müslümanlık diye bir şey kalmamıştır.
Allahın emrini çiğneyip demokrasinin getirdiği kanunlara uyna birisi müslüman olabilirmi?
Allahı Rab değilde kendine demokrasiyi bir ilah seçene mümin ve muvahhid denilebilirmi?
Welhamdulillahi Rabbil Alemin

Üst Ana Sayfa Alt