Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

T.c Askeriyesi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Milleti ifsad eden yazıları buradan yazıyorsunuz soruma da burada cevap yazın lütfen.Soru açık net,gozunuzde bu forum üyeleri ve tr halkı müslüman mı kafir mi?

Yo kardeşim oturalım konuşalım bakalım kim neyden kaçıyormuş yaşım 20 li İstanbuldayım görüşelim dersen her yere gelirim otururuz muhabbet ederiz,Ha yok yerim yok diyorsan evime davet ederim evimde ne varsa ikram ederim sen karar veririsn artık harici mi diyorsun tekfirci mi vahabi mi selefi mi radikal mi murcie mi ılımlı mı ... gel ertesi gün foruma yaz ben bu şahisyetle oturdum konuştum böyle böyledir diye

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yo kardeşim oturalım konuşalım bakalım kim neyden kaçıyormuş yaşım 20 li İstanbuldayım görüşelim dersen her yere gelirim otururuz muhabbet ederiz,Ha yok yerim yok diyorsan evime davet ederim evimde ne varsa ikram ederim sen karar veririsn artık harici mi diyorsun tekfirci mi vahabi mi selefi mi radikal mi murcie mi ılımlı mı ... gel ertesi gün foruma yaz ben bu şahisyetle oturdum konuştum böyle böyledir diye

Sorumu bu cicibicili sözlerle örtpas etme arkadaşım.Çık senin gözünde hükmüm ne onu söyle.Ya o bozuk inancını buradan sinsice yaymayacaksın,ya da mertce cıkıp kim olduğunu söyleyip öyle yazı yazacaksın.

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sorumu bu cicibicili sözlerle örtpas etme arkadaşım.Çık senin gözünde hükmüm ne onu söyle.Ya o bozuk inancını buradan sinsice yaymayacaksın,ya da mertce cıkıp kim olduğunu söyleyip öyle yazı yazacaksın.

Allah Allah sende anlama Kıtlığı mı var???

Çok ciddiyim ya İli söyle abim bu aralar 2-3 günlük boşluğum var hem gezme amaçlı o ile gelirim hem de muhabbet ederiz.

Aksi durumda Görüşüm belli yazdığım mesajlarda açtığım konularda bu kadar meraklı isen al oku.Buraya a yazıyorsun b anlaşılıyor Forum gerçeklik değildir.Ben tanışalım diyorum sen yok forumdan yazışalım diyorsun

ALLAH AŞKINA KİMSE YAZILANLARI GÖRMÜYOR MU? YOKSA BENDE Mİ SIKINTI ? :) BİRİ YAZSIN KARDEŞ YOKSA DURMUYOR

suriye hakkında herkes okusun konusunun başında tamamıyla kendi yazım al oku tamamını açık bir nokta kalmaz benim ile ilgili.3 gün düşünüp öyle yazmıştım o yazıyı.
İsmim ahmet yılmaz diyelim ne değişti, nerden bilecen mehmet yılmaz olmadığımı, tc kimlik no mu yazacam gidip check mi edeceksin sana daha iyi fırsat sunuyorum REELDE TANIŞALIM sen bana yok diyorsun BEN DAHA NE DİYEYİM.

Üçüncü şahıs kişiler lütfen el atın bu muhabbete :) vAllahi stres yaptım ya buna cevap yazacam diye

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yönetimin sessizliği her zaman ki gibi maalesef suistimal ediliyor .

Konularda verilen yanıtları nedense birileri durmadan kişiselleştirmekte ve çomak sokmakta.

Ebu Yusuf Hamas ile meselen ne anlamadim

Aynı şekilde Zinnureyn ve Yuruyen..ve gel reelden tanişalım da neyin nesi burada usul bilmiyorsunuz reelde can ciger kuzu sarması olmayı mı umud ediyorsunuz?

Hamas ilk mesajinda neyden bahs etmis siz nerelere getirdiniz konuyu.

Çok merak ediyorum bu sanal mucahitlerin gercek (!) yaşamlarını

DjKarakurt ve diğer üyelerden ricam;bundan böyle sorularınızı soru cevap bölümüne açınızki ehil olan abi cevap versin.

Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...