Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Vücut Geliştirmeye Kaydolcaktım :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
1888480_674403492605581_597853756_n.jpg

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
komik mi yani şimdi bu.:islik:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
haha :D

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
laz ekmeği yedim. bikaç sene de yaşadım çokşükür karadenizde. Ama lazlık yok

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi ama bende laz kökenliyim hemde %100 orijinal laz memleket rize/fındıklı :) genelde ailem hep lazca konuşur. kendi aralarında türkçe konuşmazlar.Kendimize ait gelenekler ve kültürümüz vardır.Ayrıca lazların saf olması sadece bir efsanedir gerçek ise tam tersidir.O hamsiyi yeyip omega-3 alınca zeka tavan yapıyor

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Şu sınavı bir vvereyim bende gideceğim inşaAllah ama bazı durumlar beni düşüündürüyor malum tc'de bayan erkek karışık her şey.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akhiler ben evde spor yapa yapa kollarim baya güçlendi:p eskiden pazu mazu yoktu simdi machaAllah var:kedicik:
disari sicak olunca tisört giymeye bile utaniyom:utan: eskiden kasli degildim o yüzden utanirdim simdi kasliyim gene utanirim:)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu sınavı bir vvereyim bende gideceğim inşaAllah ama bazı durumlar beni düşüündürüyor malum tc'de bayan erkek karışık her şey.
Zamanında hiç mi Rocky izlemedin? Al eline bir baltayı, git ormana, devir bir çam ağacı, al kütüğü sırtına, 10-15 defa bir dağdan yukarı aşağa koş, iki haftaya Rambo gibi olursun ;-)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Zamanında hiç mi Rocky izlemedin? Al eline bir baltayı, git ormana, devir bir çam ağacı, al kütüğü sırtına, 10-15 defa bir dağdan yukarı aşağa koş, iki haftaya Rambo gibi olursun ;-)

Danimarka'nın kırsalında değiliz akhi :D Ankara'nın bozkırında ormanlık bir kızılcahamam araçla 1 saatlik yol. Ama güzel fikir. Köyde yaşasam yapardım.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okulda 12 aylıgına 130 lıraya yazıldım gitmıyorum :/ arkadaşlar gidecez dediler öyle kaynadı. vardır bunda da bir hayr ama spor yapınca insan kendını zınde hissediyor cidden.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bodybuilding ,, ya girmeyeceksin ya da gidin mi karikatürdeki 3. şahıs gibi olacağını bileceksin, ki o da öylle kolay değil , başlarda gençken kolay(büyüme hormonunun etkisi ile) ancak yaş ilerledimi hemsıkı bir yemek disiplini hem de masraflı bir takviye listesi çıkıyor karşınıza.üSTELİK BİR DÜNYA YEMEĞİ DE KENDİKENDİNİZE YASAK EDİYORSUNUZ. başta bir gücünüzü var olan ağırlığınızla maksimize etmek için 1 yıl kadar body ondan sonra cross fit dedikleri hafif egzersiz ve koşu yüzme en uygunu sanırım.

Spor dünyasının 3 aşşağı beş yukarı kabul ettiği oranlar bunlar: Bu ölçümleri varsa beleşe eczanelerden veya fizik tedavi merkezlerinden yaptırabiliyorsuuz inbody b ölçülerimi aldıracağım ya da vücud analizimi çıkarttıracağm diyerek .

EzVdm8.jpg

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abi iki hareket yapıp dinç olcam :) öyle body buıld falan ugrasamam.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hiçbir zaman bir "aşırı şekil" olamıcam :D:cool::cool:

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt