Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Vücut Geliştirmeye Kaydolcaktım :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok akhi ben de tembellik var :) çok para vemiş olsam da gitmezdim. tembellik ciğerime işlemiş.

bi de zengin olsam evlenirdim :p @İkrime bilir :)

hülasa-i kelam doğru dedin yapamıom tembellikten :D
hülasa-i kelam ne be?! Eski fethullah talebesi olduğun nasil de belli :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
@hebbit kerrih akhim seni motive eden arkadaslar lazim:) yalniz zor olur ama arkadaslarla yapmak daha iyi, onlari görünce dersinki onlar yapiyoda ben neden yapamayum:p
yok akhi tam öyle değil :) ben eyvallahçıyım onların yapması benım yapmamam deıl de yalnız gıtmemek olay. tek gidince canım sıkılır. keşke biraz öyle olsam insanların başarısı beni biraz hırslandırsa ama yok yani :) neyse kapatalım gıtsın muhabbet olsun konuları bunlar :p

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bir ara duymuştum yabancı bir ülkedeki bir spor merkezi diğer spor merkezlerinden farklı bir ücretlendirme sistemi uyguluyormuş. O da şu ; üyelerinden spor merkezine geldikleri günün değil de gelmedikleri günün parasını alıyormuş.))
mantıklıymış abi.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi ki dememissin hakketen yanlis anlardim :) hani bu sözü @hebbit kerrih dese normal karşılardım onlar alişık nasıl olsa beddua okumaya ;)

Akhi :D

Ceza kelimesinin arapçadan geldiği haliyle öyle yazdım ki ince bi espri ola. Benim geveze kardeşlerden biri yapardı bu espriyi :D herkes ilkin ters ters bakardı subhanAllah))

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hem body filan ne o yaa))

Ben birazdan wing chun yapmaya gidecem :D ayıptır sölemesi)))

Belki biraz body yapmak işimize yarayabilir. Sağlam bi vücut güzeldir ama öncelik savunmada kas yılının deil bence :D
Abi wing chun ne? :) Teakwondo Judi mudo biliyomda bu yeni birsey herhalde
yok akhi tam öyle değil :) ben eyvallahçıyım onların yapması benım yapmamam deıl de yalnız gıtmemek olay. tek gidince canım sıkılır. keşke biraz öyle olsam insanların başarısı beni biraz hırslandırsa ama yok yani :) neyse kapatalım gıtsın muhabbet olsun konuları bunlar :p

c7c5a20aea0721174bc02e3ef7d01300.jpg

diyon yani

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi ıp man'i izlersen ilk 3. filmi izle çocuklugu ordan baslıo sonra 1 ve 2 yı ızle. bruce lee'nın hocası çok saglam fılımler ve de caiz olmayan sahne yok diye hatırlıyorum. adam çok ahlaklı bır adam.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akhi ıp man'i izlersen ilk 3. filmi izle çocuklugu ordan baslıo sonra 1 ve 2 yı ızle. bruce lee'nın hocası çok saglam fılımler ve de caiz olmayan sahne yok diye hatırlıyorum. adam çok ahlaklı bır adam.

ip man'i sonradan ögrendim ama ben bruce lee izlerdim küçükken:cool:
niye spor yapiyom zannediyosunuz:p

Üst Ana Sayfa Alt