Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zaman, Doğu Türkistan'a Ilgisiz

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Başbakanlık Tanıtma Fonu`nun verdiği büyük maddi destekle düzenledikleri Türkçe olimpiyatları ile büyük popülarite elde eden Gülen grubu yayın organları ve özellikle de ZAMAN, Doğu Türkistan`da gerçekleşen Müslüman ve Türk kıyımına karşı ilgisiz...

Dünyanın çeşitli bölgelerinde açılan Türk okulları üzerinden büyük popülarite elde eden Gülen grubunun medya organları, Doğu Türkistan’da günlerdir devam eden soykırıma karşı ilgisiz.

Grubun amiral gemisi Zaman gazetesinde bugün Müslüman Uygurlara yönelik soykırımla ilgili manşetten verilen bir habere rastlanmadı. Zaman gazetesi köşe yazarları ise mutad olduğu üzere Ergenekon dışında başka bir konuyla ilgilenmiyorlar. Zaman yazarlarının ele aldığı konular şu şekilde: Mehmet Kamış- Madımak katliamı; Abdülhamit Bilici-Egemen Bağış’ın 6 aylık karnesi; A. Turan Alkan-Gofret gibi köşe yazısı; Al Bulaç-Asker ve rejim: NATO ve AB; Mustafa Ünal-Veto rüzgârı dindi; Bejan Matur-Sivas katliamı..

Görüldüğü üzere, Zaman gazetesinin bugünkü köşe yazılarından ikisi Sivas olaylarıyla ilgili ve bu olayları katliam olarak değerlendirmiş yazı sahipleri. Binlerce Uygur’un katledildiği ve binlercesinin de hâlâ işkence altında tutulduğu Doğu Türkistan’daki Türk kıyımını görmeyen Zaman, bakalım daha ne kadar Türkçe öğretmekle övünecek.

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ben su katılmamış safım galiba şahsen ben bu gazeteyi hak cizgisinde sanırdım çok ciddiyim :(

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
zaman gazetesi müslümanların değil hristiyanların menfaati için yayın yapan bir gazetedir.Bugün öldürülen binlerce müslümanı görmezler ama yarın bir yerde bir papaza suikast yapılırsa flaş haberi görürsünüz.Allah layıklarını versin.Fethullahında sapık cemaatininde.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zaman gazetesi müslümanların değil hristiyanların menfaati için yayın yapan bir gazetedir.Bugün öldürülen binlerce müslümanı görmezler ama yarın bir yerde bir papaza suikast yapılırsa flaş haberi görürsünüz.Allah layıklarını versin.Fethullahında sapık cemaatininde.
katılıyorum size kardeşim.zaman gazatesi ya da gülen cemaatinin tv kanalı ancak işlerine geldiği şekilde hristiyanların haberlerini yapar,onlara üzülürler.dinler arası kardeşliği iyi götürüyolar ama 'din kardeşliğiyle'alakasızlar...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bugunku zaman gazetesine de bakdım ilk sayfada en kucuk haber göremedim.

Zaman gazetesi dediklerinizden fazlası var eksigi yok. Özellikle küfür diyarındaki yöneticileri , islami yönetici gibi göstermede üstüne yoktur.

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu gazetenin sahipleri hak olsaydı zulmun kol gezdiği coğrafyaları unutmazlardı. onlar gitsinler vatikanda bangladeşte vsvsvs..... yani yavaş yavaş islamdan nasibini yitirmeye başlamış beldelere okul açıp türkçe öğretiyoruz adı altında hristiyan misyonerliği yapsınlar. akıllarına gazze somali ırak gelmez bunların. oralarda tutunamazlar. çünk,i oralarda allah yolunda cihad eden hak ehli insanlar var.

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Okulları kapatılır sonra (!)

( Onuncu yıl marşı ve MİLLİ marşı öğretemez, Ulusalcı güncel fethullahi dogma din, vatikan arcılığıyla destek görmez sonra )

Üst Ana Sayfa Alt