Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bediüzzaman Said Nursi Diski Var Mi?

Esma_nur Çevrimdışı

Esma_nur

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamun Aleykum
Deyerli kardeşler bana yardim edin SİZDE BİDAT EHLİ OLAN SAİD NURCU HAKTA Bİ DİSK CİKARA BİLİR MİSİNİZ SEVE SEVE DİNLERDİK????

M Çevrimdışı

mümkündür

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum

Deyerli kardeşler bana yardim edin SİZDE BİDAT EHLİ OLAN SAİD NURCU HAKTA Bİ DİSK CİKARA BİLİR MİSİNİZ SEVE SEVE DİNLERDİK????

ALEYKUM SELAM KARDEŞ NEDEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLAYAMADIM BİRAZ DEMEK İSTEDİĞİNİZİ İZAH EDERSENİZ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAM İNŞAALLAH

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Said Nursi Bidatçısının!! Bidatları İle İlgili Bir Cd Hazırlarmısınız Diyor Kardeş...bende diyorumki bidatlerinin kardeşimiz sölesede bizde seve seve öğrensek

M Çevrimdışı

mümkündür

Üye
İslam-TR Üyesi
Said Nursi Bidatçısının!! Bidatları İle İlgili Bir Cd Hazırlarmısınız Diyor Kardeş...bende diyorumki bidatlerinin kardeşimiz sölesede bizde seve seve öğrensek

güzel kardeşim, sitenin sorular bölümünde bunun hakkında sorulu,cevaplı kayıt var.Bakarsanız faydalı olacak inşaallah...