Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

DUA EZBERİ DERSİ

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Ezberledim Elhamdülillahh.. Rabbim razı olsun ablammm :öptüm:/// :öptüm:///

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sifir ' Alıntı:
Ezberledim Elhamdülillahh.. Rabbim razı olsun ablammm :öptüm:/// :öptüm:///

maşallah maşallah sifir kardeşimde ezberlemiş .haftanın ikincisi sifir kardeşimiz :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana

Rabbim ezberlemeyi,ezberlediklerimizle hayatlarımızı tanzim etmeyi ve bu amellerimiz sebebiyle FİRDEVSİ haketmeyi bize lutfetsin!!!
AMİİİN!!!! :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Aminnn ablam yaa Rabbim razı olsun senden inşaALLAHh :öptüm:/// :öptüm:///
aslında yazmim diom sırff senden böle güzel dua duymak için yazıom :güldüm

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sifir ' Alıntı:

inşallah..allahın razı olduğu kullardan olasın emi :öptüm:/// :öptüm:///........ama diğer kardeşlerimiz nerede yoksa başka ezberleyen olmuyacakmı :agliyorum kimse gözükmüyor neyse hayırlısı bakalım.selametle

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
ruveyda. ' Alıntı:
sifir ' Alıntı:

inşALLAH..ALLAHın razı olduğu kullardan olasın emi :öptüm:/// :öptüm:///........ama diğer kardeşlerimiz nerede yoksa başka ezberleyen olmuyacakmı :agliyorum kimse gözükmüyor neyse hayırlısı bakalım.selametle

Amiiiiiinnnnnnn.... Ecmain inşaallahhh.. :öptüm:/// :öptüm:/// Rabbim sayımızı arttırsın inşaallahh.. :huhuuhuu :huhuuhuu ve muvaffak kılsın inşaallahh.. selam ve dua ile...

temin_dari ' Alıntı:
Ezberledik inşALLAH...Ezber en güzel seher vaktinde yapılıyor. (:)

evet kardeşe katılıom :güldüm

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
temin_dari ' Alıntı:
Ezberledik inşALLAH...Ezber en güzel seher vaktinde yapılıyor. (:)

allah razı olsun kadeşim......haftanın 3. sü temin dari kardeşimiz.....darısı diğer kardeşlerime olsun inşallah.selametle

H Çevrimdışı

hatunay

Üye
İslam-TR Üyesi
duada ayet numarası yok .kurandan ezber yaptığım için daha iyi oluyor. bu hafta ezberde gec kaldım inşaallah telafi edecem.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hatunay ' Alıntı:
duada ayet numarası yok .kurandan ezber yaptığım için daha iyi oluyor. bu hafta ezberde gec kaldım inşaALLAH telafi edecem.
kusura bakma kardeşim tevbe süresi 59. ayeti kerime yazmayı unutmuşum..allah razı olsun kardeşim..........selametle :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
[size=14pt]selamu aleykum değerli kardeşlerim ezber dersimize bir hafta verdiğimiz aradan sonra yine yolumuza devam ediyoruz inşallah.........şimdi yeni dua ayetini verecem inşallah bir hafta içerisinde ezberlenir.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ

حَسْبِيَ اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ

tevbe süresi 129

'Bana Allah yeter. O'ndan başka ilah yoktur. Ben O'na tevekkül ettim ve büyük arşın Rabbi O'dur.'

(hasbiyallahu la ilahe illa hu. aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşıl aziym)

kolay gelsin kardeşlerim görüşme yerimiz firdevs olsun inşallah..haftanın en hızlılarını merak ediyorum şimdiden kim olacak acaba. :öptüm:/// :öptüm:///.........selametle[size/]

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Ben bunu biliodum abalamm tekrar oldu saolasınn..
Rabbim razı olsun inşaallahh..

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
vay maşallah subhanallah ne güzel .rahman senden razı olsun kardeşim.....selametle

H Çevrimdışı

hatunay

Üye
İslam-TR Üyesi
bu hafta birdiğimiz bir dua ezberi karşımıza cıktı.bunu da ezber dairesine kattık inşaallah.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hatunay ' Alıntı:
bu hafta birdiğimiz bir dua ezberi karşımıza cıktı.bunu da ezber dairesine kattık inşaALLAH.
ne güzel kardeşim allah cc ü rahmeti ihsanı üzerine olsun inşallah.selametle

H Çevrimdışı

hayat60

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.banada dua edin lütfen ihtiyacım var hemde çok hatırlayanlardan allah razı olsun dilekleri hep gerçek olsun

Üst Ana Sayfa Alt