Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Degerli kardesler. Mart ayinin basinda sag ayagimin asil tendonu tamamen koptu. 4 bucuk ay gecmis olacak ameliyatdan, malesef bir düzelme pek yok. baya arastirdim bu sakatliktdan sonra malesef yillardir seken insanlar oluyor. Allah icin dua edin yürürken agrilarim oluyor. Allah tüm müslümanlara saglik afiyet versin, insan sagligin degerini sakatlandikdan sonra anliyor. Asil tendonun ne ise yaradiginida sakatlandikdan sonra ögrendik o nimeti.. :(
Allah sifa versin abi.

Ama bunlarin iyilesme süreleri zaman alıyor.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Degerli kardesler. Mart ayinin basinda sag ayagimin asil tendonu tamamen koptu. 4 bucuk ay gecmis olacak ameliyatdan, malesef bir düzelme pek yok. baya arastirdim bu sakatliktdan sonra malesef yillardir seken insanlar oluyor. Allah icin dua edin yürürken agrilarim oluyor. Allah tüm müslümanlara saglik afiyet versin, insan sagligin degerini sakatlandikdan sonra anliyor. Asil tendonun ne ise yaradiginida sakatlandikdan sonra ögrendik o nimeti.. :(
Aynen ahi.. Üzerimizdeki sayısız nimetten pek çoğunu kavramaktan ne yazık ki hepimiz aciziz, ancak kaybedince anlayabiliyoruz..

Rabbim günahlarınıza kefaret kılsın, acil şifalar versin..

Strangers Çevrimdışı

Strangers

Şam Bir Sabır Kalesi Oldu...
İslam-TR Üyesi
şafii olan rabbim öyle bir şifa ile şifa versinki geride hicbir hastalık bırakmasın ..amin

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Allah size de en yakın zamanda hayırlı şifalar nasib etsin. Hastalıklar ve dertler de olmasa insan nasıl anlardı acaba acziyetini, çok fazla, fazla fazla nankörüz..

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

SubhanAllah kardeşim Rabbimiz şifaa versin keffaret olsun

geçen sene benimde aşil tendonumda ciddi bir ağrı başladı5 dk lık yolu 15 dk da yürmeye başladım , ortopedi dr vs hepsi incittiğimizi tedavinin uzun süreceğini söyledir. hacamat yaptırmak aklıma geldi yaptırdım elhamdulillah kısa bir süre sonra geçti iyi bir hacamatçıya yaptırabilirsin bence bir araştır

Rabbim sana merhamet etsin yüreğine genişlik versin

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Mervan kardeşim Allah svt sana şifalar versin İnşaAllah tez zamanda iyileşirsin. Oranın doktorları nasıl bilmiyorum ama bizim burdakiler pek bişey bilmiyorlar. Sen alternatif şeyler dene bence... hacamat iyi gelebilir İnşaAllah.
Abla Allah razi olsun evet deniyorum, tüm hangi terapiler varsa bakiyorum arastiriyorum. 1 seneye kadar sürüyor düzelmesi diyenler var, hacamat meselesinide arastircam. Rabbim tüm hasta olan müslümanlara acil sifalar versin, vücudumuzdaki tüm kaslarin liflerin ve kemiklerin degerini anlamamizi nasip etsin. :)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Abla Allah razi olsun evet deniyorum, tüm hangi terapiler varsa bakiyorum arastiriyorum. 1 seneye kadar sürüyor düzelmesi diyenler var, hacamat meselesinide arastircam. Rabbim tüm hasta olan müslümanlara acil sifalar versin, vücudumuzdaki tüm kaslarin liflerin ve kemiklerin degerini anlamamizi nasip etsin. :)
Amin ecmain ahi. Duacınız...

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşler.
Havîn bacımız mide kanaması geçiriyor. Dualarınızda onu unutmayın inşaAllah.
Rahman olan Allah'a emanetsiniz.
Geçirdiği hastalığın günahlarına keffaret olmasını diliyorum yüce Rabbimden:( Allah svt şifa versin canım bacıma:(

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşler.
Havîn bacımız mide kanaması geçiriyor. Dualarınızda onu unutmayın inşaAllah.
Rahman olan Allah'a emanetsiniz.
Geçmiş olsun.
Rabbim sifa versin.
Bir an evvel toparlanman duasıyla Havîn
Rabbim Tez zamnda Sifasini versin Dua Bizden Sifa Alemlerin Rabbi olan Allahtan..
Geçirdiği hastalığın günahlarına keffaret olmasını diliyorum yüce Rabbimden:( Allah svt şifa versin canım bacıma:(
Subhanallah.
ALLAH zulcelal şifa versin gunahlarına kefaret kılsın.
Allah hepinizden razı olsun sizleri firdevsine alsın inşallah. .
Kan takviyesi ve serumla tabi Rabbiminde izniyle ve dualarınızla hamdolsun şimdi iyiyim.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
İmtihanlarım çoğaldı, ALLAH için şu aciz kardeşinize de dua edin.. Adım Münir ismimle dua edin Vallahi çok ihtiyacım var..
"Allahım! Senin kolay kıldığından başka kolay yoktur. Eğer sen dilersen zoru kolay kılarsın."

"Allahım! Sadece senin rahmetini umarım.Göz açıp kapayınca- ya kadar -bile olsa- beni nefsime bırakma. Bütün işlerimi (ve hâlimi) düzelt.Senden başka ilah yoktur"

Allahım! Keder ve hüzünden, acizlik ve tembellikten, cimrilik ve korkaklıktan, borcun belimi bükmesinden ve insanların bana galip gelmesinden sana sığınırım"

Hisnul muslim de geçen bu duaları okumanı tavsiye ederim ahi. Rabbim yardımcın olsun...

Üst Ana Sayfa Alt