Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh.
Kardeşler bazı sıkıntılarım var moralim çok bozuk sizlerden giyabimda dua bekliyorum.
We aleyküm selam, Allah azze ve celle göğsüne genişlik versin. Sana salih ibadetlerle beraber sabır versin. Oruç açmadan önce dua edeceğim inşaallah. Sen ve diğer kardeşlerimde adımı anarak oruç açmadan önce bana dua edebilirsiniz : )

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dün akşam saatlerinde 7 senedir çektiği MS hastalığına yenik düşen yengemi kaybettik. Hepinizden onun ve bizim için için dua etmenizi istiyorum. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
İnna lillahi ve inna ileyhi raci'un

Rabbim çektiği hastalığı günahlarına keffaret kılsın ve ailesine sabr versin. :(

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi
Dün akşam saatlerinde 7 senedir çektiği MS hastalığına yenik düşen yengemi kaybettik. Hepinizden onun ve bizim için için dua etmenizi istiyorum. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Rabbim çektiği hastalığı günahlarına kefaret kılsın. Merhametiyle muamele etsin.
Evlatlarına ve size Allah azze ve celle sabır versin.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
İnna lillahi ve inna ileyhi raci'un

Rabbim çektiği hastalığı günahlarına keffaret kılsın ve ailesine sabr versin. :(

انا لله وانا اليه راجعون.
الله (subhane we teala ) sabır versin abla..

rabbim sabır versin ablam cennetine alsın

انا لله وانا اليه راجعون

Allah rahmet etsin abla. Sizede sabır ve sebat nasib etsin...

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Rabbim çektiği hastalığı günahlarına kefaret kılsın. Merhametiyle muamele etsin.
Evlatlarına ve size Allah azze ve celle sabır versin.

Rabbim yardimciniz olsun yasir abla
Dualarimdasiniz.

Ümmü Yasir abla.. rabbim yengene rahmet etsin ve sizlere de sabır versin..
Allah'tan geldik ve yine ona döneceğiz..

Allah svt sizlerden razı olsun güzel dualar etmişsiniz çok duygulandım...Âmin diyorum bütün hepsine. Rabbim bizleri ölümden ders alanlardan eylesin güzel kardeşlerim. Tekrar sağolun hassasiyetiniz için.

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Degerli kardesler. Mart ayinin basinda sag ayagimin asil tendonu tamamen koptu. 4 bucuk ay gecmis olacak ameliyatdan, malesef bir düzelme pek yok. baya arastirdim bu sakatliktdan sonra malesef yillardir seken insanlar oluyor. Allah icin dua edin yürürken agrilarim oluyor. Allah tüm müslümanlara saglik afiyet versin, insan sagligin degerini sakatlandikdan sonra anliyor. Asil tendonun ne ise yaradiginida sakatlandikdan sonra ögrendik o nimeti.. :(

Üst Ana Sayfa Alt