Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Üniversite Tercihlerim Hakkında Önerilerinizi Öğrenebilir miyim?

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi dene gör kardeşi niye meşgul ediyon?
toplu indirme linki/sitesi geçici olarak çalışmıyor deneyemiyorum galeridense dosya yükleme yöntemini kullanabilmek için bir kısmını tek tek indireceğim. Öyle değilse toplu indirme yapacağım .

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Şu başlıği tiklarken bir gözümu kapatıp
Acaba kim yine ne yazdi diye heyecan yaptim ama
Korktuğum olmadi.
Huzeyfe ile imam kardesler hayirli olsun hakkinizda.

SubhanAllah, Vallahi bende öyle düşündüm, ama hamd olsun kardeşler adına sevindim :) İstanbul'un puslu ve bol eylemli okuluna hoş geldin Ebu Huzeyfe kardeşim :)

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Benim anlamadığım bişey var. Bu okul fatihte değil mi ? Fatih gibi bi yerde bu kâfirler nasıl bu kadar rahatlar
Kardeşim okulda okuyan sayısına bak çoğunluğu solcu kesim, semt ile alakası pek yok. Müslümanların sayısıda az değil ama iş solculara karşı birlik olup, gerekirse canını ortaya koymak olduğu zaman sayı oluyor 20-30. Vefasızlar, haysiyetsizler, sözünün eri olmayanlar çok göreceksin bunları sende. Müslümandır deyip koruma ihtiyacı duyacaksın, yardıma gideceksin, kavga büyüyecek ve onlar kaçacak sen tevhid ehli müslümanlarla başbaşa kalacaksın. Sabret gör kardeşim. Yaşayamadan tam anlayamazsın, herşey gördüğümüz gibi değil, vallahi değil...

Üst Ana Sayfa Alt