Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Cd'cilerde Satılan Crack'li Oyun, Program, Film, Belgesel Cd'si Almak Caiz midir?

Ubeyd Çevrimdışı

Ubeyd

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum abilerim ve kardeşlerim.Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa iyi olur inşaAllah. Windows 7, Photoshop, Pc için gerekli Programlar ve oyun cd'leri almak doğru mudur?Bu konu hakkında cevaz var mıdır?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
@Abdulmuizz Fida hocam dini eserlerde kul hakkı olmaz isimli yazının linki calismiyor. Aranılan sayfa bulunamadı mesajı veriyor. Başka bir yazının içindeki linkten ulaşmaya çalıştım gene aynı hata

İsmet Esendal Çevrimdışı

İsmet Esendal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir yandan da windows amerikanın, aynı zaman da yaygın olarak kullanılan bir çok yazılım da amerikan şirketlerine ait. Biz bunları alınca amerikan ekonomisine katkı sağlamış da oluyoruz aynı zamanda. Şeytan amerikanın güçlenmesine çok az da olsa vesile olmak ne derece doğrudur onu bilemiyorum.

A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir yandan da windows amerikanın, aynı zaman da yaygın olarak kullanılan bir çok yazılım da amerikan şirketlerine ait. Biz bunları alınca amerikan ekonomisine katkı sağlamış da oluyoruz aynı zamanda. Şeytan amerikanın güçlenmesine çok az da olsa vesile olmak ne derece doğrudur onu bilemiyorum.

Şu anda windows 10 2 yıl süresince ücretsiz olarak veriliyor. Muhtemelen 2 yıl sonra windows 11 12 veya benzer bir işletim sistemi çıkar.

Üst Ana Sayfa Alt