Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim.. Geçmiş olsun.
Rabbim acil şifalar, sabırlar versin. Rabbim günahlarına kefaret eylesin inşaallah..

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allah c.c. hastamıza şifa , kendisine ve yakınlarına da ayrıca sabır versin. Hastalıklar; mu'minin ağaçtan yaprakların dökülmesi gibi günahlarını döker. İnşeallah günahlarına kefaret de olur.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Esselamu aleikum ve Rahmetullah.
Bir Kardesimiz ve yeni dogmus Bebegi su anda hastanede ve cok kötü durumda!! Sihhat'lari hic iyi degil, herkezden Duâ bekliyoruz!!!...Salih Dua´larinizda bu kardesimizle bebegini unutmayin.

Allah cc hepinizden razi olsun.

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Wa alaikum salam wa rahmatUllah.

Ey yardima muhtac olanlarin Vekili,
Ey kuvveti ve kudreti sonsuz olan,
Ey Al Mucib olan Rabb'imiz !
Bu kardesimiz ve yavrusu hakkinda indirecegin her turlu hayra o kadar muhtaciz ki,
Suphesiz ki sen isitensin, gorensin, bilensin,
Sana hicbirsey gizli degildir, Sana hicbirsey zor gelmez, verdikce de hazinenden eksilmez, ikramin sonsuzdur, lutfu en genis olan yalnizca Sen'sindir.
Hamd yalnizca Sana'dir.
VelhamduliLlahi Rabb'im alemin.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin amin amin
Allah cc razi olsun sizlerden. dualarinizi kabul etsin.

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Çok geçmiş olsun, Allah kardeşimize ve minik yavruya şifalar versin. Ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu çok iyi bilirim.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Şafi olan RABBİM,tez vakitte iki kardeşimize sağlık,sıhhat,afiyet ve selamet versin amin

RABBİM,hastalığının şerrinden muhafaza eylesin ve ümmete bağışlasın inşaALLAH

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah cc acil şifalar versin..

Âişe radıyallahu anhâ’dan rivayet edildiğine göre Nebî sallallahu aleyhi ve sellem, aile fertlerinden biri hastalanınca, sağ eliyle hastayı sıvazlar ve şöyle dua buyururdu: “Bütün insanların rabbı olan Allahım! Bunun ıstırabını giderip, şifa ver. Şifayı veren ancak sensin. Senin şifandan başka şifa yoktur. Buna, hiçbir hastalık izi bırakmayacak şekilde şifa ihsan et!”
Buhârî, Merdâ 20,38,40; Müslim, Selâm 46-49. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Tıb 18,19; Tirmizî, Daavât 111; İbni Mâce, Cenâiz 64, Tıb 36,39

(AMİN)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin amin
Allah cc hepinizden razi olsun, Rabbim dualrinizi/ dualarimizi kabul etsin.
Hayirli cumalar

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
akhi kardeşimizin durumundan haberdar et inşaALLAH

A Çevrimdışı

abdullah ebu muslim

Üye
İslam-TR Üyesi
Wa alaikum salam wa rahmatUllah.

Ey yardima muhtac olanlarin Vekili,
Ey kuvveti ve kudreti sonsuz olan,
Ey Al Mucib olan Rabb'imiz !
Bu kardesimiz ve yavrusu hakkinda indirecegin her turlu hayra o kadar muhtaciz ki,
Suphesiz ki sen isitensin, gorensin, bilensin,
Sana hicbirsey gizli degildir, Sana hicbirsey zor gelmez, verdikce de hazinenden eksilmez, ikramin sonsuzdur, lutfu en genis olan yalnizca Sen'sindir.
Hamd yalnizca Sana'dir.
VelhamduliLlahi Rabb'im alemin.

amin

N Çevrimdışı

nacikocak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah herşeyi hakkı ile bilendir ve kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez kardeşimizede inşallah

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaklasik bir bucuk seneden beri yurtdisinda yasiyorum. Turkiyede yasarken cevremde bana nasihat eden beni toplayan abilerim vardi. En azindan ayni duygulari paylastigim cevrem esim dostum vardi.

Turkiyede yasarken siyaset hic ilgilenmez haberlere dahi bakmazdim. Hatta fetoyu bile niyetinin iyi oldugu dusunup islami hakim kilmak icin gayri islami metodlara basvurdugunu elestirirdim ama islam aleyhine oldugu dusunmezdim.

Buraya geldim yani hollandaya caminin lokalinde birseyler anlatmaya cami yonetimi bana genclerle konusma yasagi getirdi. Neymis genclerin imanini caliyormusum. Ama son donemde camiden 2 gencle tanistim onlarla bir seyler yapmaya calisacaz insallah.

Hollanda da yasayan cogu turkler muslumanlarin kurtarcisi olarak fetoya ve tayyibe sarilmis durumdalar, laf bile soyletmiyorlar. Konustugum zaman delil kuran ve sunneten getirsem bile yuz ceviriyorlar.

Ben ise bir girdap icindeyim icimde bir seyler var durmadan kufur edip bagirip cagirmak istiyorum. Daha tahmmulsuz oldum cabuk kizmaya basladim. Bilmiyorum kardesler cok sikintiliyim Allah azze ve celle kimseyi duygu ve fikirlerinde yanliz birakmasin gercekten cok zor.
Hele insanlarin islam diye sapikliklara sarildigini gormek ve seytanin dunyadki temsilcilerinin adim adim hedeflerine dogru gitmesi ve bu yolda muslumanlari bile kullanmasi gormek ve hic bissi yapamamak insani kafayi yediriyor.

Hakkinizi helal edin sadece icimi doktum bana duaniz esirgemeyin

matchless maturidi-1 Çevrimdışı

matchless maturidi-1

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah azze ve celle yar ve yardımcın olsun inşAllah onları hidayete erdirecek olan ancak Allah'tır
sen kendini sıkıntıya fazla sokma değerli ahi, selametle .

Üst Ana Sayfa Alt