Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Allah acil şifalar versin kardeşim,tez zamanda iyi olur İnşaAllah.Benim de yengem aynı hastalıktan muzdarib ama ışın tedavisinden sonra biraz daha iyi.Rabb'im Eş-Şafi ismiyle şifa bekleyen herkese yardım etsin,günahlarına keffaret kılsın.Bizlere acısın ,merhamet etsin..

M Çevrimdışı

muhammed ikbal sivasi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler özel dua istiyorum... üniversite sınıfımızda 23 nisa, 6 erkek var. erkekler içinde islami görüşlü kimse yok oyuzden yanlızlık çekiyorum.Şüphesiz en büyük yardımcımızda dostumuzda Allah cc dır ama yoldaş olmayınca insan yanlız kalıyor gafletimizden dolayı :( üniversite nasıl biter diye düşünüp dua ediyorum dualarınızı istiyorum Allah cc hepinizin yardımcısı olsun...

H Çevrimdışı

haradirm

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S.a ahiler saglik problemi yaşıyorum ve tedavi sureci biraz zorlu geçecek gibi görünüyor. Şafi olan Rabbimize hamd olsun. Çünku o bizleri biraz korkuyla, biraz açlıkla, mal ve candan eksiltmeyle sınayacağını kuranda haber veriyor. Salih Dualarınızı bekliyorum inş.

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler bacılar Allah için dua edin kuran okurken kitap okurken tefekkür ederken müthiş vesvese geliyor bunun geçmesi için dua edin ve bir oğlum olacağını öğrendim onun salihlerden olması için dua edin Allah cümle kardeşlerden razı olsun Allah dua eden kardeşlere iki mislini versin amin

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
اسلامعليكم يا اخوانالمسلمون

Kardeşlerim Yine duanıza Talibim.
Bu fakire dua edin inşeeeAllah.

Daha önce buradan birçok defa dua isteğinde bulundum . Vallahi evlilikten tutun askerlik sıkıntısına kadar hepsi kabul oldu Rabbime hamdolsun. Yine bu fakire dua edin inş. Rabbim salih dualarınızı kabul etsin.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim ; bana da dua edin inşeallah ...
aynı anda birden çok sıkıntı yaşıyorum ....
Allah subhanehu ve teâla dan bu kardeşinize sabır ve dayanma gücü dileyin ....
Selamun aleykum ...

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
"La ilahe illallahül azimül halim-Lailahe illallahü rabbularşil azim-Lailahe illallahü rabbüs semavati ve rabbulardı ve rabbülarşil kerim."

"Azim ve Halim olan Allah'tan başka hak ilah yoktur.Arş'ın Yüce Rabbi Allah'tan başka ilah yoktur.Arş'ın Kerim Rabbi,Yerin Rabbi ve

Göklerin Rabbi Allah'tan başka hak İlah yoktur." (Buhari,Müslim)

Kardeşim,Rabb'im yaşadığın bütün sıkıntılardan kurtarsın,mücadele etme gücü versin,sekinet versin İnşaAllah...

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"La ilahe illallahül azimül halim-Lailahe illallahü rabbularşil azim-Lailahe illallahü rabbüs semavati ve rabbulardı ve rabbülarşil kerim."

"Azim ve Halim olan Allah'tan başka hak ilah yoktur.Arş'ın Yüce Rabbi Allah'tan başka ilah yoktur.Arş'ın Kerim Rabbi,Yerin Rabbi ve

Göklerin Rabbi Allah'tan başka hak İlah yoktur." (Buhari,Müslim)

Kardeşim,Rabb'im yaşadığın bütün sıkıntılardan kurtarsın,mücadele etme gücü versin,sekinet versin İnşaAllah...
amin Ecmain abla , cezakallahu hayran

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sabırla geçmeyecek sıkıntı yoktur.Vallahi Allah azze ve celle kuluna sıkıntıyı sebebsiz yere vermiyor.Sabır edin bu sabır kimi zaman kısa kimi zaman uzun yıllar alır.Çekilen sıkıntılar sizi Rahman'a yaklaştıracaktır.O vakit anlarsınız,Rahman'nın size lutfu olduğunu.İnsan pek aceleci.

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim sıkınıtını gidersin güzel kardeşim.Rabbim günahlarına kefaret kılsın,sabret inşeAllah.Allah'tan yardım iste.Rabbim el-Fettah ismiyel sana yardım etsin.Dua ederken duaların kabul olma zamanına dikkat et;Allah subhanehu ve teala 'ya isimleriyle dua etmeye özen göster inşeAllah.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim sıkınıtını gidersin güzel kardeşim.Rabbim günahlarına kefaret kılsın,sabret inşeAllah.Allah'tan yardım iste.Rabbim el-Fettah ismiyel sana yardım etsin.Dua ederken duaların kabul olma zamanına dikkat et;Allah subhanehu ve teala 'ya isimleriyle dua etmeye özen göster inşeAllah.
dunyalik bir beklenti icerinde olmayip kardesine dua eden dinin sahibine hamd olsun.
Ne guzel.

Üst Ana Sayfa Alt