Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Son Hangi Kitabı Aldınız?

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
en son dr. mecdi el-hilali kitabını aldım rabbaniğe giden yol

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
Ben Hanefi Fıkhına dair kitaplar alıyorum bunun sebebi ise. Türkiyede Hem Selefilik adı altında hemde Hanefilik adı altında hanefi mezhebini ve Ebu Hanife Rahmetullahi Aleyhi gibi bir alimi yanlış tanıttıkları için Bu Meseleye özen gösteriyorum. ve Hanefi Mezhebine dair Fıkıh kitaplarına bakıyorum. Ve Faydalanıyorum inşaAllah.

Allah ilmimizi ve yakinimizi artırsın amin.

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Sağlam dürüst bir kitap bulursan banada öner İnşeallah. Allah Razı olsun.

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve sonunda nasip eden Allah'a hamdolsun..

20170319_220541.jpg

Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum Kardeş, Şeyh kitabı baya bir fasıla ayırmış 4-5 sayfa içindekiler kısmı var :) Gerçekten acîb bir kitap insanı kendine çekiyor adeta. Meseleleri tasnifi basit anlatışı vs çok güzel.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum Kardeş, Şeyh kitabı baya bir fasıla ayırmış 4-5 sayfa içindekiler kısmı var :) Gerçekten acîb bir kitap insanı kendine çekiyor adeta. Meseleleri tasnifi basit anlatışı vs çok güzel.

Hocam masallah kitap içerik guzel de,
Tost makinasıyla çekmeyeydin iyiydi :kötü:

Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Birinin böyle diyeceğini tahmin ediyordum :) Hatta o birinin, Alketa olacağını bile tahmin etmiştim :)

Böyle yazilari ustuste basma şekli var gördün mu hic bilmiyorum, cift baski mi deniliyordu onlara unuttum, boyle kult eski eserler icin fotokopisi çekilmesin diye basılmış bir çeşit.
Insan bakarken gözleri filan sulaniyor öyle birsey. Senin fotolarda oyle çıkınca dayanamadım.:kötü:
Genelde bende oyle çekiyorum
Ez cumle;Tost makinası candır:harika:

M Çevrimdışı

muwahhida Humeyra

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ciltli olarak İBNİ SAD IN TABAKATI Allah rasulunun sahabelerin hayatı anlatılıyor
Roman boy olarak İBN TEYMİYYE MÜŞKİL AYETLERİN TEFSİRİ ( AMA BU UHUD ABLAMA HEDİYE )
kendim için benli kitaptan 15 li set halinde içinde ve faydalı kitapların olduğu kitaplar ama daha elime geçmedi bugün gelir inşaAllah) He iki tane de hediye gelcek inşaAllah site üyesinden UYDURMA HADİSLERİ TANIMA YOLLARI İBN KAYYIM
PEYGAMBERİMİZİN MADDİ MANEVİ SAĞLIK ÖĞÜTLERİ İBN KAYYIM..))

Bu linkteki seti de herkese öneririm inşaAllah

http://www.benlikitap.com/Suriyeli-...panyasi-15-Kitap-Polen-Yayinlari,PR-5488.html

Üst Ana Sayfa Alt