Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr.net Iftar Programı

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Canımı sıkmayın, sataram bu tükkani.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
başedemiyorum ki üyelerle. hemen dağıtıyorlar. bi yol bulup goy goy a bağlıyolar. okçu başta olmak üzere. Allah bana sabır versin.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
...Allah bana sabır versin.

Akhi tavsiyem bu duayı yapmaktansa Allah'ım senden sağlık ve afiyet dilerim diyerek dua yapman daha uygundur :)

Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem bir adamın: “Allah’ım senden sabır isterim”dediğini duydu ve: “Sen Allah’tan bela (sıkıntı) istemiş oldun. Ondan afiyet dile”buyurdu.

(Tirmizi, Daavat, 94)Tirmizi bu hadisin sonuna “hasendir” açıklamasını eklemiştir. “Hasen hadis her ne kadar ravilerinin zabtı bakımından sahih hadisten aşağı ise de, şartları itibariyle sahih hadis seviyesindedir.”

Subhi es-Sâlih, Hadis İlimleri ve Hadis Istılahları, Tercüme: M. Yaşar Kandemir, 4. Bs, Ankara, 1986, s: 129)

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samanpan kardeş görüyorum ki buralardasın. Gel seninle şakirde gidelim. Belki bize birşeyler ısmarlar bize.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne ısmarlayacak o genç adam. gelsin de biz ısmarlayalım demiyon. la varya nası bi mezarcı oldun sen ya. aha senin adın mezarcı olsun. buldum

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bana güvenirseniz çakma ketçaplı bir tosttan daha fazlasını vaad edemiyorum, bana bi bilet yollayın yemeğe gelir giderim

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aha orucun bozuldu

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne ısmarlayacak o genç adam. gelsin de biz ısmarlayalım demiyon. la varya nası bi mezarcı oldun sen ya. aha senin adın mezarcı olsun. buldum

Kardeş çaktırma param yok. Belleşçiyim ben.

Üst Ana Sayfa Alt