Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr.net Iftar Programı

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kadar var mı yaw?

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne ısmarlayacak o genç adam. gelsin de biz ısmarlayalım demiyon. la varya nası bi mezarcı oldun sen ya. aha senin adın mezarcı olsun. buldum

Hiç de oruçluyum da demiyosun. Allah bilir tenhada tenhada götürüyorsundur, seni hayın seniiii!

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Allah bereket versin olmayana daha çok versin zulm coğrafyalarında iftarı sahuru belli olmayanlara yardım etsin bizi de affetsin.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Taaaa o diyarlara, elimize bir kılıç da biz alalım. Sen kılıç salla ben ok atarım.

Sen sonra düşman arasına dal kılıçla istişadi eğlem gerçekleştir, ben de arkandan bixi ile ok sıkarım.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zekiye bak ben kılıç sen bixi. gidelim ama. belki şehid olur da kurtuluruz

Ama akhi kaçırdığın bir nokta var. Biliyon mu benim oklarımda barut yok. Olsun üzülme, ben de arkandan sapanla gelirim. Böylece olur "sapanpan".

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu arkadaş da gelsin. bana bişey olursa kahrından ölür. kahrından öleceğine orda bi iki kişi öldürür belki islama katkı olur

O gogocu, biz gogocuları sevmeyiz. Bizim adamlarımız comecomecı olacak arkadaş.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet iftar işi ne oldu.C.tesi günü sultanahmet'de olacağım ben.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kafkas çeçen derneğinin iftarı var.oraya davetliyiz.islam-tr iftarını bedavaya getirebiliriz

Üst Ana Sayfa Alt