Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Okulda Cuma Namazı İçin İzin Alamazsam Özür Sayılır mı?

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Dersten kaç/tüy kardeşim devamsızlıklarını cuma için harcarsın..

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Gittiği yere kadar inşallah. Sınırları zorla biraz dirayetli ol. Mücadele et kardeşim.

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Aleykum selam.

Bu biraz seninle alakalı kardeşim. Ben lisedeyken hocalar kimin muhafazakar kimliğe sahip olduğunu bildiği için arıza çıkarmazlardı. Laik biri olsa dahi bu tür konularda sivrilmeye cesaret edemezler. Sınıftaki diğer cuma kılmak isteyenler ile birlikte o saate denk gelen hocanın yanına gidin güzel bir üslup ile konuşun dersin bitmesine 10 dakika kala size müsaade etsin. Şeriatta çareler tükenmez :)

M Çevrimdışı

Melikşah Kaya

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam.

Bu biraz seninle alakalı kardeşim. Ben lisedeyken hocalar kimin muhafazakar kimliğe sahip olduğunu bildiği için arıza çıkarmazlardı. Laik biri olsa dahi bu tür konularda sivrilmeye cesaret edemezler. Sınıftaki diğer cuma kılmak isteyenler ile birlikte o saate denk gelen hocanın yanına gidin güzel bir üslup ile konuşun dersin bitmesine 10 dakika kala size müsaade etsin. Şeriatta çareler tükenmez :)
Bi müdür yardımcısı din hocasıydı gidicem bakalım yanına abi :) İnşallah izin verir , Allah razı olsun abi

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim Allah yardımcın olsun. Ben lisedeyken (bundan 15 sene önce) okulun dış kapısını kitlerlerdi sırf öğrenciler cumaya gitmesin diye...Okul laik,alevi ve kemalistlerin hakimiyetinde olan bir okuldu. Ben de okulun sivri sivri demirlerinin üzerinden atlayarak yine Cuma'ya giderdim. Bitti, o kadar...Şeriat'ta çareler tükenmez:)

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Aleykum selam kardeşim.

Konuyu üyeler arası soru cevap bölümüne taşıyorum..

konuları bölümüne göre açarsak hem bizim hemde forum için daha hayırlı olur. Biiznillah

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
Bütün günler ALLAH'ındır ....Yevmul cumua / Arapların toplanma günü , konu hakkın da iyi bir araştırma yapmanı isterim .

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt