Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sevdiğiniz En Güzel Neşidler Buraya

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Bu da benim en sevdiğim )
Girişte arapça konusmasında;
《Uzun zamandır Yemen'de bir cihad beldesinde sıkıştıklarını (kaldiklarını) burda yaklaşık bir buçuk yıldır ne kimseden bir mektup, ne bir iletişim aracı ne de bir haber olmadığından bahsediyor. Eşine sabretmesini soyluyor ve akabinden eşine dua ediyor. "Allah (suphanehu ve teala) seni hayırla mükafatlandırsın" diye..》

Son düzenleme:
ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi

Bu da benim en sevdiğim )
Girişte arapça konusmasında;
《Uzun zamandır Yemen'de bir cihad beldesinde sıkıştıklarını (kaldiklarını) burda yaklaşık bir buçuk yıldır ne kimseden bir mektup, ne bir iletişim aracı ne de bir haber olmadığından bahsediyor. Eşine sabretmesini soyluyor ve akabinden eşine dua ediyor. "Allah (suphanehu ve teala) seni hayırla mükafatlandırsın" diye..》
Söyleyen(Hoalan es-San'ani) şehid oldu.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi

Okcular tepesini terk etmeyin!
Ebu Bekr el-Hadrami (2017)

"Bizden kan, sizden ise namazlarda yalvarış gözyaşı. Bize savaş ve şiddeti, size ise direnişçileri desteklemek.''

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

İslam-TR Üyesi
Fi sebilil kerameh

Türkçe altyazılısı da vardı ancak YouTube'dan silindi.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

İslam-TR Üyesi

ölümdenyoksun Çevrimdışı

ölümdenyoksun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bir sene kadar önce dinlemiştim, arayabileceğim bütün anahtar kelimelerle birkaç kez aradım, bulamıyorum. Uygurca bir neşid, şöyle sözleri vardı:
Ulu rabbim, (...)
Menhecimiz kuran sünnet, saf akide pak diyanet
(...)
Bi bulduracak arkadaş var mı kardeşler?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bir sene kadar önce dinlemiştim, arayabileceğim bütün anahtar kelimelerle birkaç kez aradım, bulamıyorum. Uygurca bir neşid, şöyle sözleri vardı:
Ulu rabbim, (...)
Menhecimiz kuran sünnet, saf akide pak diyanet
(...)
Bi bulduracak arkadaş var mı kardeşler?
Youtube kanalimi kapatti benim kanalimda vardi. Pcde var da sarj aletim bozuldu ahi gelince hatirlat bi sekilde paylasayim