Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Taksim Gezi Parki Protestolari

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İslam-tr Mudâvimi
İslam-TR Üyesi
Sağda solda uydurma tweet sayfaları açıyorlar ve bunları yayıyorlar herhangi bir kişinin tweet'ine rastlarsanız tepki vermeden önce direk googledan ya da benzerinden tweet hesabını sorgulatın ...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
toplumsal cinnet bunun adı. çok da güzel kullanıyorlar.

devam eder bu.

Şu an depresyonda olan toplum blok halinde trans halinde

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İslam-tr Mudâvimi
İslam-TR Üyesi
Bilinçli yapılıyor evet , A gözü ile bakarsan vay tayyipçi B gözü ile bakarsan vay ayyaşlar ! Sonucuna ulaşılıyor .

altaylı.jpg

altaylı.jpg

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İslam-tr Mudâvimi
İslam-TR Üyesi
Bizim burada büyük bir gösteri düzenlenecek yakında farklı olaylar çıkabilir.Baya kişi gelecek gibi görünüyor.Ben de hem olayları gözlemlemek için hem de karşı gruptan dinimize karşı saldırı olursa tepkimi koymak için oraya gideceğim.İnsanlar bunun aslından din meselesi olduğunu anlamış durumda siyasi simge getirmeyin osmanlı bayrağı getirebilirsiniz diyorlar.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim burada büyük bir gösteri düzenlenecek yakında farklı olaylar çıkabilir.Baya kişi gelecek gibi görünüyor.Ben de hem olayları gözlemlemek için hem de karşı gruptan dinimize karşı saldırı olursa tepkimi koymak için oraya gideceğim.İnsanlar bunun aslından din meselesi olduğunu anlamış durumda siyasi simge getirmeyin osmanlı bayrağı getirebilirsiniz diyorlar.

acele ediyorsunuzzz

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İslam-tr Mudâvimi
İslam-TR Üyesi

Yani AKEPE = Osmanlı ve din dedirtiyorlar ! Çünkü böyle bir gösteri olursa bu gösteri direk Tayyip tarafından sahiplenecek . Bakın biz denilecek. Ez cümle Kartel ve Saman medyası da bu şekilde sunacak .

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sosyal ağda varlık göstererek mi başlansa . Bilemiyorum ya.
Aslında ortaya çıkmak için baskının en az olacağı bir zaman.
Çünki polis yorgun ve şaşkın. Medya desen öyle.
Ortaya çıkmak lazım ama bu metod islami olmalı.
Eminim birileri bunu düşünüyordur.

Hayırlısı kardeş.
Aklıma istanbulun 2. fethi rivayetleri gelmiyor değil

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben tarafsız kalmaktan yanayım. Ama Selefi Akide'de bir İSLAMİ grub ortaya çıksa hemen atlarım :)

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yapacağımız en güzel şey twit ve sabit face sayfası oluşturup oradan müslümanları yönlendirerek standart net eylemleri gerçekleştirmek.

Örnek vereyim;

mesela dinimize hakaret eden veya alaya alan bir kişi veya derneğin twit hesabını veya face hesabını ana sayfamızı kullanmadan tepkimizi koyarak gerekirse defalarca yeni account alarak mesajımızı yazmalı ve altına tevhidi şuur imzası gibi bir imza atmalıyızki ayrımımı belli olsun.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İslam-tr Mudâvimi
İslam-TR Üyesi
Ben tarafsız kalmaktan yanayım. Ama Selefi Akide'de bir İSLAMİ grub ortaya çıksa hemen atlarım :)
Ahi bu olaydan yararlanamazsak insanlara tevhidi şuuru aktaramazsak anlatamazsak biz neden kendimize selefi diyoruz ki? Dünyadaki selefilere bak ne yapıyorlar bizim gücümüz yok bunlarla birlik olup kendi grubumuzu oluşturup onları doğru yola iletmemiz gerekiyor.Ben tarafsız değil ben tarafım ahi.

Üst Ana Sayfa Alt