Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tayyip Erdoğan'ın Kürtaj Karşı Tutumu Niye Destek Almadı?

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sehit58 sen burda ara ara tayyip propagandasi yapiyorsun .... için dışın gibi olsun .... rahat konuş ki insanlar ona göre cevap versin ...
Tayyip Propagandası yapmıyorum, ama herkesin niyetini bilemezsiniz. Ben samimi arkadaşlar ile konuşuyorum Akıncı Han.

Ben Propaganda yapmış birisi değilim. Aynen Seyyid Kutubun hataları oynayan kişilere benziyorsunuz.

Tayyip Kafir olsa acik hükme göre, ona kötü niyet iftirasi atmayın.

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Esaret de bulunsa, güç onda olmasa belki senin dediklerinde dogruluk payi olabilirdi ...
ama devletin güc odaklarini bir bir kendi elinde topladiktan sonra niyet sorgulamasi yaparsan samimiyetinden kusku duyarim ...

Bana göre niyeti amellerinde apacik yansimistir ...

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tayyip Propagandası yapmıyorum, ama herkesin niyetini bilemezsiniz. Ben samimi arkadaşlar ile konuşuyorum Akıncı Han.

Ben Propaganda yapmış birisi değilim. Aynen Seyyid Kutubun hataları oynayan kişilere benziyorsunuz.

Tayyip Kafir olsa acik hükme göre, ona kötü niyet iftirasi atmayın.
tayyıbın sizde iyi izlenim uyandıran amellerinin veya sözlerinin neler olduğunu merak ettim doğrusu

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mesela one minute.

Bence Sen Az biraz Sakinleş.

Forumu birbirine katıyon..

AKİDENİ NETLEŞTİR... yazdığın her mesaj bir önceki ile çelişiyor. Tam olarak bir zanda da bulunmak istemiyorum ama Az biraz Psikologa görün MÜSLÜMAN olacaksan Kafan rahat bir şekilde ol. Olmayacaksan da Kafan rahat bir şekilde inkar et.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
tayyıbın sizde iyi izlenim uyandıran amellerinin veya sözlerinin neler olduğunu merak ettim doğrusu
Mesela one minute.

sırf bu laftan dolayımı iyi görünüyor gözünüzde tayyip içinizden duydunuz bu sevgi

o zaman Venezuela, Cumhurbaşkanı : Nicolas Maduro iyi dinleyelim

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bence Sen Az biraz Sakinleş.

Forumu birbirine katıyon..

AKİDENİ NETLEŞTİR... yazdığın her mesaj bir önceki ile çelişiyor. Tam olarak bir zanda da bulunmak istemiyorum ama Az biraz Psikologa görün MÜSLÜMAN olacaksan Kafan rahat bir şekilde ol. Olmayacaksan da Kafan rahat bir şekilde inkar et.

Yani tayyip sevmek Allahi inkar etmek gibi sanıyorsun?

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Okay tamam. Anladım meseleyi. Ebû Talip Kafirdi diye, ona kötü niyetli oldunu IFTIRASINI ATABLIRIZ?

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
Okay tamam. Anladım meseleyi. Ebû Talip Kafirdi diye, ona kötü niyetli oldunu IFTIRASINI ATABLIRIZ?

malesef hic bişey anlamamısın bence kafanı topla ondan sonra yorum yaz veya yazdıklarını oku insanız basen algılama sorunları yaşaya biliriz onun için kendini kasma inşAllah konuşmarımdan nefiste yapmasın samimi olarak yorum yapmak istedim

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Tamam

Akıl Hastanesi'ne gotureceksiniz beni :

Tayyip Erdoğan - - >
İyi Niyeti var - - >
Küfür işliyor
Açık Hüküm :Kafir
Allahın indinde : Müslüm
- - cehalet mazeret ve niyeti iyidir

Ebu Talip
- - >İyi Niyeti var
- - > Küfür işliyor
Açık hüküm :Kafir
Allahın indinde : Kafir
Cehalet mazeret değil, Peygamberin kendisi tebliğ etti.

Amman bin Yasir
- - > İyi niyeti var
- - > Küfür işliyor
Açık hüküm : Kafir
Allahın indinde : Müslüman

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bende diyorumki, adamın niyeti iyi olduğu bir çok amelleri var, niye niyetini kötü oldunu söylüyorsunuz.

Offff yeti beyaaaa

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ak partinin niyetini artık öğrendik,az önce ak parti fanatiği bir gazeteci televizyonda şöyle dedi "kobane düşmek üzere,eğer türkiye pyd'ye yardım etmese çokdan düşmüşdü" aynen böyle dedi,belki ağzından kaçırdı ama bunların nifakını öğrenmiş olduk

Belki :
a.) İşid belasını yok etmeye çalışıyorlar?
b.) veya batı güçlerini dinlemerse, Türkiye'nin içine saldırılar batı güçleri?

Şimdi bana kizabilirsiniz, ama benim etrafımdaki herkeș öyle düşünüyor. Cevap verinde bana, bende etrafindakilerine cevap vereyim. Haydin bakalım.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Belki :
a.) İşid belasını yok etmeye çalışıyorlar?
b.) veya batı güçlerini dinlemerse, Türkiye'nin içine saldırılar batı güçleri?

Şimdi bana kizabilirsiniz, ama benim etrafımdaki herkeș öyle düşünüyor. Cevap verinde bana, bende etrafindakilerine cevap vereyim. Haydin bakalım.

Sen Kaç yaşındasın

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ve İşid Müslümanlar olduğuda şüpheli :

"Onlar Okun yaydan çıktığı gibi, dinden çıkacaklar. "

Bak bakalım bazı alimler ne demişler?

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi