Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Win 8.1 Ekran Parlaklılığı Sorunu??

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm
bilgisayarım nedenini bilmediğim bir sorundan dolayı ekran parlaklılığını düşüremiyorum. Şuan ekran parlaklılığı max. değerde, gözlerime ağrı girdi yaw. Bu sorunu çözmeyi bilen akhiler var mı?

Adsız kopya kopya.jpg

Son düzenleme:
Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve aleykum selam,Dengeli modun yanındaki plan ayarlarını değiştire tıklayıp oradaki ayarlardan yapamıyor musun?

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dengeli modun yanındaki plan ayarlarını değiştire tıklayıp oradaki ayarlardan yapamıyor musun?
maalesef akhi. Konuyu buraya açmadan önce yapabildiğim tüm araştırma ve yöntemleri yaptım ama sonuç değişmedi. Kayıt defterinden(regedit) dahi olmadı, yada ben yapamadım.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam,

@Ahmed akhi ben baktim fn diye bir tus varmis ctrl'in yaninda ona basarak ayni anda F5 yaparsan parlakligi düsürüyor ve gene ayni sekilde fn tusuna basarak F6 yaparsan parlaklik yükseliyor, sakin fn tusum yok deme:eek::D

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam,

@Ahmed akhi ben baktim fn diye bir tus varmis ctrl'in yaninda ona basarak ayni anda F5 yaparsan parlakligi düsürüyor ve gene ayni sekilde fn tusuna basarak F6 yaparsan parlaklik yükseliyor, sakin fn tusum yok deme:eek::D
var akhi. o tuşlar da işe yaramıyor maalesef. yani sonuç olarak resimde belirttiğim parlaklık butonu olmadan hiç bir kısayol tuş dahi işe yaramaz

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm
bilgisayarım nedenini bilmediğim bir sorundan dolayı ekran parlaklılığını düşüremiyorum. Şuan ekran parlaklılığı max. değerde, gözlerime ağrı girdi yaw. Bu sorunu çözmeyi bilen akhiler var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 10303

@elhamdulillah akhi yardımına ihtiyacım var. Bilgisayardan anlayan başka akhiler de vardı ama şuan hatırlamıyorum.
Ahim babamın nokia tel. vardı ondada aynı sorun vardı parlaklik degişmiyordu, sonra tel. fabrika ayarlarına dönderince sorun düzeldi. Sana tavsiyem Win8.1 de ekran parlaklığını degiştirebilecek(windowsunki degil) programlar indir bi dene,

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Ahi bu arada ekran kartı markası ve modeli nedir?

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Ahi bu arada sorunu araştırdım, baya bir kişi senin duruma düşmüş :) dikkatimi çekense hep nvidialarda olmuş bu sorun, ahi çok büyük ihtimal nvidia ekran kartının driveriyle alakadır, eski ya da yeni driverleri kur bence..

Üst Ana Sayfa Alt