Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

kızıldogan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:)Allah'ın selamı üzerinize olsun ilk defa böyle bir siteye üye oluyorum islamiyetle ilgilenmeye 3 yıl önce başladım ve hiç birşey bilmiyom arasıra sorularım olacak "salkça"gelsede size gerçekten bilmediğim yada yorumunuzu öğrenmek için sormuş yada yazmışımdır Allahbu çetin yolda bizleri Kur'an yolundan ve Sünnet ışığından ayırmasın şimdiden Allah Razı olsun

Z Çevrimdışı

zengin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hepinize hayırlı akşamlar (akşam yazıyorum şuan). Allahı rahmeti ve bereketi üzerinizden hiç eksinmesin.. bende sizle tanışmak isterim

Z Çevrimdışı

zengin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben bide şunu belirteyim bazı sitelere zengin adıyla üye oldum ve çok dalga geçildi benle çok paran var havamı atıyon gibi. benim soyadım zengin

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
sen rahat olkardeşim burda dalga geçecek kimse yok herkes belli bi amaç için burda herkez dostluk muhabbet adına var takma sen kımseyi kafaNA.......... : :wink: :wink:

S Çevrimdışı

secil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a bende yenı geldım bu sıteye acemılık cekıcemı sanmıyorum buna benzer uye oldugum 4-5 sıte daha var....hayırlısıyla hepınızle tanısmak ıstıyorum.....

C Çevrimdışı

cihad749

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. güzel bi site olmuş arkadaşlar elinize saglık Allh razı olsun.inşallah hepinizle tanişmak nasip olur

S Çevrimdışı

searchingforthetruth

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hepimiz için hayırlı olsn.Bu tanışmaysa ismimi de söylemem gerekir ama şimdilik searchig for the truth olarak aranızdayım.

I Çevrimdışı

islamın nuru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm bende cemil fazla büyük değilim ama her islamın olduğu yerdeyim bu siteyi beğendim ve aranıza umarım hoşgeldim

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu

Bende bu siteyi bulalı iki gün oldu ve çok beğendim. ALLAH bu siteyi kuranlardan razı olsun. inşallah hayırlara vesile olur bizde mümkün olduğunca elimizden geleni yapmaya çalışıcaz inşallah.

ALLAH'ın Rahmeti ve Bereketi daima üzerinizde olsun Selamtle..

M Çevrimdışı

muzaffer celep

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum kardeşlerim bende yeni üye oldum ALLAH yeni kardeşlerimizin devamını getirsin inşaalllah s.a

Ş Çevrimdışı

şansınyok

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar.ben yeni üyeyim.sizlerle yeni tanıştım.yaptığınız bu hizmet için hepinize teşekkürler.inş hep buradayım.dua ile...

C Çevrimdışı

Cagatayhan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.aleyküm kardeşler..

İsmim Çağatay.
Kıbrıs doğma büyümeyim ve şu anda üniversite üçüncü sınıf öğrencisiyim.Bu güzel ortam için tekrar sağolun,Allah sizden razı olsun.

ve herkese hayırlı cumalar,dularınızda bizleri de unutmayınız inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt