Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

SuSKuNLuGuNBeDeLi_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm.Allah sizlerden razı olsun böyle bir site yapmışsınız.tesadüfen buldum sitenizi ve çok beğendim.inşallah bilgilerinizden yararlanırım...

hepiniz Allah'a emanet olunuz...
selametle.....

N Çevrimdışı

NyDa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
merhaba arkadaşlar bende burda yenilerdenim. memnun oldum..

K Çevrimdışı

kafkaskartalı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BENDE ULAŞABİLDİĞİM TÜM İSLAMİ FORUMLARDAKİ NİCKİMLE YANİ KAFKASKARTALI İLE ARANIZDAYIM İNŞALLAH...

M Çevrimdışı

mesut_arc

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar burayı yeni keşfettim inşallah iyi bi elektrik yakalırız

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
VE ALEYKÜM SELAM ARKADAŞLAR CÜMLEDEN ARAMIZA HOŞGELDINIZ...

GÜN GEÇMIYOR KI ARAMIZA YENI BİRİLERİ KATILMASIN...NE MUTLU BİZE

SELAM VE DUA İLE....

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
ÖNCELİKLE HERKEZE SELAMIN ALEYKÜM BU SİTEYİ TESADÜFEN BULDUM BENIM SORMAK ISTEDIGIM BI SORU VARDI HANGI KANAL BANA YARDIM EDER DERKEN BU SITEYI BULDUM GOOGLE DEN VE GİRDİM SORUMU YAZAYIM DEDIM OLMADI UYE OLDUM VE HAYRAN KALDIM YA BİLGİSAYARLA ICLI DISLIYIM VE DINI HERSEYDEN COK SEVIYORUM RABIM HERKEZE DİNİ YAŞAMAYI NASIB EDER INSALLAH BENDEN BU KADAR GERISI SIZE KALMIS ARTIK ALIRSINIZ ARANIZA BENIDE :lol: :p :p :p :p :p :p

@ Çevrimdışı

@rukiye@

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm
hoş geldiniz karedşlerim inşallah üye olup aramızda daimi kalırsınız :)

M Çevrimdışı

msolmaz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleyküm selam.
sitemizle yeni tanıştım.
ismini verenlerden cenab-ı hak razı olsun.
yeni üyeyim.inşallah bu sitede devamlı kalmam ümidiyle.allahın selamı herkese olsun.

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm.aranıza yeni katıldım,tüm çabamız İSLAM SANCAĞINI en yükseğe dikmek olacaktır inşaallah.ALLAH(CC)a emanet olun kardeşlerim.

T Çevrimdışı

turab40

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. dostlar nette böyle bir sitenin olması sevindirdi beni. artık benimle birlikte sayımız bir arttı :).
her türlü paylaşım oluyordur heralde burada ben elimden geleni yaparım

T Çevrimdışı

trbrain

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm arkadaşlar ben daha yeni taniştim bu siteden ama gerçekten çok güzel bilgiler ve insalar var herkeze teşekkür ederim...Bu siteyi yapancan Allah(c.c) razi olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt