Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

gülsultan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleyküm kardeşlerim ben de artık bu sitenin bir parçasıyım güzel şeyler paylaşmak dileğiyle rabbime emanet olun... :D

K Çevrimdışı

kervan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hepiniz hoşgeldiniz şerefler verdiniz, burayı tanışma bölümü olarak düşünmüşler sağolsunlar fakat aktif olamamış, zaten zamanla inşallah birbirimi tanıycaz, :D

N Çevrimdışı

nayil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum arkadaşlar nasılsınız iyisinizdir inşallah guzel bir forum yapanlara allah razı olsun......

B Çevrimdışı

baysal42

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm site dostları bizde acizane üye olduk hepinizi saygıyla selamlıyorum....

H Çevrimdışı

halidbinvelid

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allahın lütfuyla ben de artık sizlerle yani din kardeşlerimle beraberim.elimden gelen kadarıyla değil canım pahasına herşeyde allah rızasını gözeterek yardımcıyım sizlere.

T Çevrimdışı

tahtaci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleyküm dostlar ben aranıza yeni katılan arkadaşlarınızdan olmak istiyorum işallah...
allaha emanet olun!

A Çevrimdışı

a_gokhan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
zahir ' Alıntı:
merhaba arkadaslar, ben antalyadan ahmet gökhan, kendimi yeni bir sohbet ortamına girdiğim için şanslı hissediyorum. İnşallah bu site hayatıma yön verecek. Sizlerle tanısmak istiyorum.

Ç Çevrimdışı

çerkez

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hayırlı günler ben yeni üye oldum sizlerle tanışmak istiyorum ve yapabilecegim şeylerin hemen üstesinden gelmek istiyorum

B Çevrimdışı

Bedel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam arkadaslar ben istanbuldan ismail aslen giresunluyum çalısan biriyim yasım 29
aranızda banada yer varmı=?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
selamunaleyküm kardeşler.
:D bende aranıza hoş geldim. bu sitenin yaşamasında emeği geçen tüm katılımcı kardeşler gibi allah benden de razı olsun. tabi sizlerdende
:} :lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
öncelikle herkese merhaba bende yeni geldim sayilir iki gün önce farkettim burayi tesadüfen ve cok hosuma gitti neyse fazla gevezelik yapmayim bu siteyi yapanlarin eline saglik

E Çevrimdışı

elifnur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.

dilerim, Allah bu forumun hayırlara vesile olmasında yardımını esirgemez...

dua ile...

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Duan için teşekkür ederim
Allah (c.c.) senden razı olsun arkadaşım.
İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz sizler sayesinde
Selametle

Ş Çevrimdışı

şahin

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR bende aranıza katılmak isterim inşallah kabul edersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt