Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
can_kiz ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bende yeniyim umarım paylaşacağımız çok şey olur saygılarımla...
Aramıza hoş geldin arkadaşım inşallah paylaşımlarımız çok olur bizlerde senin paylaşımlarından faydalanırız

Selametle

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
a.s ankaralı arkadaşım Rabbim herkezi islamiyete hizmet eden Hak yolu mücadelesine beraber yürüyenlerin yanına düşürsün İNŞALLAH.
Hoşgeldin

S Çevrimdışı

selamaleyk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşlerim...

Siteye yeni üye oldum Rabbim hayırlara vesile eylesin...

İnşallah güzel şeyler payleşırız...

S Çevrimdışı

saime

Üye
İslam-TR Üyesi
slm siteye yeni üye oldum inş birbirimizin fikirlerinden hem yararlanırız hemde birbirimizi yanlış düşüncelerden dolayı uyarırız inşl.bu siteye özlem sayesinde üye oldum inş hayırlı olur

E Çevrimdışı

E_S_R_A

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaslar bende yeni geldim.. sans eseri buldum bu siteyi... allah yapanlardan razi olsun.. herkese selamlar..

S Çevrimdışı

sakirt

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşler siz gibi kardeşlerimin arasına gelmekten mutluyum selametle

A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamlar ben 1 haftadır bu siteyi geziyorum üyede oldum hatta online bölümümdede 4 saat yazıyor.ama tanışmak bu güne nasipmiş.
Saygı ve selamlar site ahalisine... :)

A Çevrimdışı

Ahmedi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba ben Ahmed Şimdi geldim. Daha iyi tanışmak isterim. İnşallah her şey çok daha ii olacak...

S Çevrimdışı

sultanöz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar merhaba bende bu siteye yeni üye olanlardanım tanışalım ben sultan bu arada bu siteyi yapanlardan Allah razı olsun .....

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum
Rabbim cümlemizden razı olsun Sitemize hoş geldiniz.
İnşallah paylaşımlarınızı bekliyoruz
Rabbime emanet olun
Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt