Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

anka567

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim inşallah hayırlı olacak...
çünki burda gönlüm rahatlarken kalbim de güzelleşiyor....

H Çevrimdışı

_Hilal_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM din kardeşlerim ben googlede ilahi ararken karşıma bu sayfa çıktı ve iyikide çıktı üye oldum neyse kendimi tanıtıyım adım hilal zülal...

günümüzde böyle siteler pek yok Allah bu siteyi yapanlardan razı olsun...

Başka diyecek bişeyimde yok :D :D

G Çevrimdışı

gazzede sokakları

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM
İLK MESAJIMI SİZLERLE PAYLAŞMAKTAN
MUTLULUKLAR DUYUYORUM
UMARIM GÜZEL PAYLAŞIMLAR
SICAK YAKLAŞIMLAR İÇERİSİNDE OLURUZ
RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ
RESULULLAH REHBERİNİZ OLSUN

B Çevrimdışı

bi tanem.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ARKADAŞLAR BEN DÜN ÜYE OLDUM KENDİMİ DİNİMİZ HAKKINDA GELİŞTİRMEK İSTİYORUM UMARIM BANA YARDIMCI OLURSUNUZ TEŞŞEKÜRLER

D Çevrimdışı

derviş

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum.bu ılk mesajım benıde aranıza alıranız sevinirim.hos sohbetlerınıze katılmayı cok ısterım.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hepiniz hoş geldiniz kardeşlerim. kendinizi kendi mescidlerinizdeki gibi rahat hissedin

A Çevrimdışı

allahumme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SLM ALYKM ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM ÜYELİĞİMİN HAYIRLI OLMASI DİLEĞİMLE InshaALLAH :wink:

ALLAHA EMANET OLUN ... WESSELAM

M Çevrimdışı

muminkardes

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm arkadaşlarım, abilerim ablalarım ve herkes....Aranıza yeni katıldım inşallah elimden geldiği kadar yardım edeceğim...Hepinizden allah razı olsun..

G Çevrimdışı

gezekusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum
aranıza yeni katıldım lütfedib kabul ederseniz sevinirim.........

K Çevrimdışı

kaan58

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'in (cc.) Rahmeti ve berekti üzerinize olsun . Allah müslümana ve müslüman ülkelerine basarilar versin . Selam ve saygiyla Kaan58

K Çevrimdışı

kaan58

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm Kardeslerim bu bordu tesadüf buldum ve cok sevindim Insallah böyle birlesimler cogalir
saygilar Kaan58

A Çevrimdışı

arzucan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba, konuya uygun insanların ilgisini çekecek birşey yazmak isterdim. Ancak, hangi anlamda "önce buraya" olduğunu anlamadım. Şimdilik böyle bir site ile karşılaştığım için çok mutluyum . İlerki günlerde inşaallah konulara muvaffak olabilirim.

M Çevrimdışı

muratmarmara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM FORMLARA RESİMLERE İÇERİĞE BAKTIM GERÇEKTEN GÜZEL BİR SİTE HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER BÖYLE ANLAMLI İŞLERLE UĞRAŞTIĞINIZ İÇİN

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum

Hepiniz Hoş geldiniz arkadaşlar inşallah Güzel paylaşımlarınızdan faydalanırız. Allah Hepnizden razı olsun.

Selametle

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm

bende yeni katıldım aranıza inşaallah güzel paylaşımlarımız olur selametle :) :)

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR İNŞALLAH İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ BULABİLİRSİNİZ VE İSLAMİYETİ VE BİR ÇOK KONUDA BİRBİRİMİZ AYDINLATIRIZ TEKRAR HOŞGELDİNİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt