Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

havva08

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
لسلام عليكم ورحمه الله وبركاته___arkadaşlar bende yeniyim. türkçe nick konusunda(nick :D) konusunda duyarlı olmalıyız...duayla

C Çevrimdışı

candankiz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamualeyke degerli din kardeslerim,
bu siteye tesadüfen ugradim ve cok begendim, hemen üye oldum
Insallah sizlerle tanismak isterim...

Allah'a emanetsiniz

V Çevrimdışı

vacar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm.bende tesadüfen gördüm.ama iyki görmüşüm inş. hayırlara vesle olur.
vesselam....

H Çevrimdışı

hizmet_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm bende aranızda yeniyim.
inş karşılıklı bilgi alışverişi içinde olur bilgilerimizi artırırız.
Allah öğrenmeyi nasip eder inş.
Sİteyi yapan kardeşlerimizden de Allah razı olsun.
Allah yar ve yardımcıları olsun inş.

selam ve dua ile.

L Çevrimdışı

la edri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tohumun bağrında bir ağaç saklıdır. Tohumda dev gibi ağacı saklayan Allah insanın kalbinide tohum hüviyetinde yaratmıştır. Bu küçücük kalp bütün bir insanlığın sevgisini saklayabilir. Ve bütün bir kainatla irtibatlanabilir. Oradan da kalkar ilahi divanın kapısında durur ve kendisine gel diyecek ilahi beyanı bekler. Bende kendisine gel denmesini bekleyen biri olarak "Yaradılanı sev yaradandan ötürü" kaidesince size aşk makamı olan kalbimi açıyorum. Lütfedip kabul buyurun inşallah....

M Çevrimdışı

medcezir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:Dslm din kardeşlerim siteye emeyi gecen herkeze tşk ederim cook güzel olmuş :D uzun zamandır böyle site arıyordum bende tüm müslüman alemini biliclendirmek ve siteye ayrılmamak üzere üye oldum inşallah benide bu dostlar kervanına kabul edersiniz :D

M Çevrimdışı

medcezir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:Dslm din kardeşlerim siteye emeyi gecen herkeze tşk ederim cook güzel olmuş :D bende böyle bir site arayısındaydım nasip burasıymış :D tüm müslüman alemini bilinclendirmek ve sitededen ayrılmamak üzere üye oldum inşallah benide bu dostlar kervanına kabul edersiniz :D ben istanbul ümraniyede oturmaktayım suanda üniversite makina bölümünü okumakyayım Forumlara katkılarınızdan dolayı cook tşk ederim ALLAHIN BEREKETİ VE FAZİLETİ ÜZERİNİZE OLSUN

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.burada üye olmamın hikayesi ise şu: yeterlilik sınavına hazırlanıyordum(kuran öğreticiliği sınavı) tecvidle ilgili bilgi ararken bu site çıktı ve 'online kuran' bölümünü tıkladım ve çok hoşuma gitti.daha sonraki günlerde ise sınava hazırlanmak için yine bu siteye girdim ve online kuran bölümü çıkmadı .bende bu siteyi gezeyim dedim çok güzel resimler ve ibret verici çok güzel videolar yorumlar var.hatta gözün yorumları çok dikkatimi çekti onunda vesilesiyle ve sitenin güzelliğiyle sonunda üye oldum.uzun 1 süre istediğim bölüm çıkmadı.ve sınavdan kısa 1 süre sonra online kuran linkini görünce çok şaşırdım.ALLAHın hikmeti. şuan tarif edemeyeceğim duygulara kapıldım.yani neye niyet neye kısmet.güzel konularda görüşmek ümidiyle. :p

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
tüm yenı üye olan arkadaşlara cümleden hoşgeldiniz diyorum.ne güzel sayımız gün geçtikçe artıyor.hayırlarda yarışalım inş

M Çevrimdışı

medcezir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
slm arkadaşlar ben istanbul ümraniyeden katılıyorum sıtenız cook guzel olmus sıtede emegı gecen herkeze cook tşk ederım

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
hoşgeldin medcezır,sefalar getırdın.inş gelışınle sıtemız daha da bereketlı bır sıte olacak....

H Çevrimdışı

hayat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleyküm ve rahmetullah ve berekatuhu...
aranıza yeni katıldım arkadaşlar hoş sohbet lerde görüşmek üzere selam ve dua ile...

A Çevrimdışı

Abdulberr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyna ve aleykum selam...

bütün kardeşlerim hoşgelmiş sefalar getirmiş, katılımlarınızı bekleriz inşaallah...

S Çevrimdışı

sami-didem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm mümin kardeşlerim...ben bu siteye tavaffuk sonucu geldim..Çok beğendim ve üye olmak istedim...bu gibi forumlarda dostluk ve arkadaşlıklar çok güzel oluyor..bunun gibi iki siteye daha üyeyim...ama onlarda dini konuların yanı sıra daha çok Arkadaşlık ön planda..arkadaşlık derken umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır..neyse...beni de aranıza bir dost olarak kabul ederseniz sevinirim..hoşçakalın..Allah a emanet olun...Allah yar ve yardımcınız olsun...

SALAVATI UNUTMAYALIM !!!

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM
ARAMIZA HOŞGELDIN DİDEM YUSUF KARDESIM,SEFALAR GETIRDIN.

R Çevrimdışı

rumeysam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende yeni geldim kızımla birlikte bizide aranıza alırsanız seviniriz... adım fatma 5 yıllık evliyim bi kızım var adı rümeysa keyifli paylaşımlar diliyorum..

SELAM ve DUA ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt