Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Hadisin Kaynağını Bilen Var mı?

tewhidwetakwa Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleuküm arkadaşlar tirmizide bu hadisin orjinalini bulamadım böyle bir zikir var evet ama bir türlü orjinalini bulamadım hadisin kaynağına bakıyorum farklı bir hadis çıkıyor hadisin orjinalini bilen varsa link atabilirse çok iyi olur ayırıca günahların silinmesine vesile olacak en etkili zikirleri bilen kardşelerim var ise yoruma yazarsanız duamı alırsınız inşAllah
30053

B Çevrimdışı

Burûcc

Üye
İslam-TR Üyesi
Ve aleykümselam kardeşim konu açmadan önce foruma bakarsak çok iyi olur.

tewhidwetakwa Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Lakin çarşıya girmedende böyle büyük günahların bağışlanmasına vesile olacak zikir arıyorum ama hiç bi zaman böyle büyük 1 milyon günahın bağışlanmasına vesile olacak zikre deng gelmedim bu yorumda burda kalsın belki bir kardeş böyle bir zikir biliyordur da yazar buraya

Elveravelbera Çevrimdışı

Elveravelbera

السلام عليكم
İslam-TR Üyesi
“De ki : Ey kendi aleyhlerine olarak günahta haddi aşan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Allah (dilerse) bütün günahları bağışlar; doğrusu O çok bağışlayıcı, çok merhametlidir.” (Zümer, 39/53)

“Şu kesin ki: Allah kendisine şirk koşulmasını affetmez, ama dilediği kimse hakkında bunun altındaki diğer günahları affeder. Her kim Allah'a şirk koşarsa, haktan çok uzağa sapmış olur.” (Nisa, 4/116)

Üst Ana Sayfa Alt